Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti kibékülnétek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibékülnétek vele?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy a barátommal már három éve együtt vagyunk, nekem én nagyon szeretem, de ő megcsalt engem. 4 hónapon keresztül hazudott nekem, már akkor össze jött a csajjal, de egyszer feküdtek le. Soha nem csinált még ilyet és látom rajta, hogy nagyon megbánta nagyon sokat sírt nekem (ez tőle nagyon nagy dolog) hogy szeret engem, és ne hagyjam el, mert velem akar lenni, és soha többet nem lesz ilyen, meg bármit meg fog tenni nekem, és bebizonyítja nekem, hogy megbízhatok benne... Most úgy van, hogy kibékültem vele, gondoltam megérdemel még 1 esélyt mert nagyon szeretem... Ti megbocsájtanátok neki? Én 17 éves vagyok, ő 22, ha ez számít valamit.

2013. márc. 5. 15:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
-nekem
2013. márc. 5. 15:27
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, máskor is megfogja.
2013. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondolok sokat... De remélem, hogy ő tényleg meg tud változni!
2013. márc. 5. 15:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a szitu volt velem is.

1x megcsalt, rá nem sokkal később kiderült, de nem úgy hogy elmondta.. rájöttem.

Nekem is sírt, meg hogy szeret.. stb.

Mivel nagyon szerettem, így adtam neki 1 esélyt.

Több éve együtt vagyunk, de mái napig probléma ez a téma...

Nem bízok benne úgy, meg azóta volt egy másik csaj, akivel elkezdett beszélgetni.


Pedig ígérte, hogy soha többet, rá se nézz másra.. hát ránézet... Mondjuk azzal tuti nem volt semmi, csak húzta a csaj agyát, mivel annak meg tetszett.. de mind1 is.


Döntsd el.. később problémát okozhat-e ez a kapcsolatotokban. Mennyire fogsz benne megbízni.

Ha nem, akkor amint valamilyen probléma merül fel, hagyd ott.. Én nem tettem, mert szerettem és most is. De ne tudd meg mennyit sírtam és idegeskedtem miatta..

2013. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


Inkább akkor hagytam volna ott.. mert már évek után még rosszabb...

2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pretty Ballerina ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy, ha megbízom valakiben, és egyszer átver, az az ő hibája, de ha átver még egyszer, az már az enyém.
2013. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!! Igen én is nagyon rosszul vagyok még mindig ez miatt, pedig 2 hónapja derült ki! Nagyon remélem, hogy jó lesz minden, most már kezdek bele nyugodni, de még mindig csak erről tudok beszélni vele, mert idegesít nagyon...
2013. márc. 5. 15:43
 8/14 A kérdező kommentje:
15.39-nek irtam
2013. márc. 5. 15:44
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Igen, én is sokáig beszéltem vele erről, meg eszembe jutott vmi rákérdeztem.. meg elfelejtettem mit mondott, mert mikor olyan ideges, összetört vagyok, közben sírok, mint a nem tudom mi... néha nem jutnak el az agyamig az információk, vagy nem fogom fel, mert nem megy..


Már "feldolgoztam" hogy megcsalt, de elfelejteni nem tudom.. és minden csajban ellenfelet látok kb.. így már eszméletlenül féltékeny vagyok.. ami ugye nem tesz jót a kapcsolatunknak..


Éppen nemrég kaptam ÉN egy utolsó esélyt, hogy próbáljak megváltozni, ne hisztizzek annyit, stb...

Igyekszek pedig.. csak már rettegek attól, hogy talál valakit, vagy megtetszik neki valaki.. és hazudik nekem.

De azért vagyunk még mindig együtt, mert ennek ellenére szeretjük egymást, és nem tudjuk csak úgy azt mondani, hogy vége...


Sok sikert neked, és próbálj nyugodt lenni, mindig megbeszélni a problémákat már az elején!!! Ha meg olyat mond ami nem tetszik, higgadtan válaszolj, mert ha felkapod a vizet, durci lesz, akkor legközelebb nem fogja elmondani, ha valami baja van.

2013. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mintha csak magunkat látnám :) köszönöm a válaszod!
2013. márc. 5. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!