Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ma találtam a barátom számítóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találtam a barátom számítógépén egy lánynak a facebookról lementett fotóját, névvel?

Figyelt kérdés
sziasztok, ma találtam a barátom számítógépének az asztalán (tehát nem kellett keresnem) véletlenül találtam egy lánynak a fotóját, kétszer is ugyanazt a fotót, névvel elmentve. kiderült, hogy ismeri a lányt, bár valószínűleg csak futólag. engem nagyon kiütött ez a dolog, őszerinte persze eltúlzom. harmincasok vagyunk. mit gondoltok?
2016. júl. 1. 22:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
nálam jóval fiatalabb lány.
2016. júl. 1. 22:38
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Milyen az a kép?? Sima kép vagy a làny pózol fürdő ruhába van, kiteszi a mellét...???
2016. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
egy sima portréfotó
2016. júl. 1. 22:41
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Gyanúúúúús.

Mit mond miért mentette le a hölgy fotóját?

2016. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem mond semmit, csak hogy nem tudja megmagyarázni. nem hiszem, hogy van köztük valami, de nekem ez így is borzasztó. ki vagyok nagyon.
2016. júl. 1. 22:44
 6/19 A kérdező kommentje:
ha lenne köztük valami, nyilván nem a facebookos fotóját mentette volna le.
2016. júl. 1. 22:45
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha meg se tudja magyarázni, akkor egyértelmű.

Jobb esetben, csak meg akarja dugni, rosszabb esetben már megtette vagy szerelmes belé.

2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
aki válaszol, megmondaná, hogy férfi vagy nő?
2016. júl. 1. 22:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A fotó dátuma lehet még érdekes, mert ha régi, akkor lehet valami régebbi célszemély fotója, ami ott maradt.


Önmagától biztos nem került oda, szóval valami magyarázat van rá, csak nem akarja bevallani, hogy mi az :) Lehet valami ismerőstől kapta a képet, de lehet, hogy direkt töltötte le valamilyen okból. Megkell beszélni, kitalálni nem fogod.


f

2016. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi akkor tölti le a képet, ha nézegetni akarja, vagy esetleg elküldeni valakinek
2016. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!