Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan hogy véletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy véletlenül törölni valakit facebookrol vagy miért törölt?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal teljesen szimpi volt meg minden felvettem facera és képen láttán se riadt vissza. Mindig beszéltünk volt hogy ő keresett. Egyszer nézem nem vagyunk már ismerősök. És azért ráírtam hogy miért...erre ne haragudjak nem szándékos volt és ugyanúgy beszélgettünk.
2016. jan. 7. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő közben mással is ismerkedik és nem szeretné, ha te látnád, hogy felveszi őket ismerősnek.
2016. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Le volt tiltva minden ismerőse és nem láttam kit vessz fel
2016. jan. 7. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Az mit jelent?
2016. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül törölt, újra jelôl, egy üziben elmondja mi történt, és ennyi. Az írásod után szerintem szándékos volt, az, hogy beszéltetek utána szimpla udvariasság.
2016. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szándékos volt. A face-en nem szokás isnerősöket törölni,kivéve ha nem csinálnak valami olyat..
2016. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tipikus nő...

Gondolom megsértődött, mert nem voltál időben gépnél, majd mérgében törölt, most meg hablatyol összevissza.

2016. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy már nem igazán vesz komolyan, vagy valamiért hirtelen felindulásból törölt, de már megbánta.
2016. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha túl sok az ismerősöm facebookon, így időnként tisztogatást tartok, és mindenkit, akivel x ideje (kb egy év) nem beszéltem ill. már nem tartjuk a kapcsolatot, törlöm.

Volt már olyan, hogy félrenyomtam, de egyből vissza is jejöltem az illetőt és írtam neki, hogy bocsi.. Azért ezt csak észreveszi az ember sztem.


Mindenesetre figyeld, hogy áll hozzád a jövőben, ennyiből még ne vonj le messzemenő következtetéseket.

2016. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szándékos volt... deh. Ha törölni akarsz valakit az ismerőseid közül, akkor a rendszer rákérdez előtte.

Nekem ez elég gyanús, vigyázz. Lehet csak azért beszélget veled, mert unatkozik, aztán lehet, ha megunt majd le is tilt, persze azt se szándékosan.

2016. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamu duma, amikor véletlen törlök valakit, akkor írok neki, hogy bocsi és kérem igazoljon vissza. Én is sokakat törlök még újakat is. Egyrészt mert sok az ismerős és nem kell annyi vagy nem beszélgetünk sokat, másrészt mert már nem érdekel annyira és nem kell, hogy egy idegen lássa mit osztok meg. Jó úgyis beszélgetni, hogy nem vagyunk ismerősök, idegenekkel jobban szeretem ezt. 24/l
2016. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!