Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalja a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja a feleségét, akkor utána a kapcsolatait is ez a veszély fenyegeti?

Figyelt kérdés

Elvált 40 éves férfi, állítólag kihűlt a kapcsolatuk és azért csalta meg többször a feleségét.

Megváltozhat, vagy jogos a félelmem?



2016. júl. 14. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos!!

Egy alkalom még lehet "véletlen", de több alkalommal, több nővel már komoly figyelmeztetés. Sose lesz hűséges!!

Jobb bele se kezdeni.

2016. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez inkább azt jellemzi, hogy hogyan viszonyul a problémamegoldáshoz és konfliktuskezeléshez.

Nem az a gáz, hogy kihűlt a kapcsolata, hanem ennek a kezelési módja. Tehát feltételezi, hogy

1. nem fog szólni ha baja lesz, hanem

2. inkább hagyja az egészet a francba, és

3. amikor alkalom adódik akkor kényelmesen átvált egy másik nőre.

Ebben az eszmefuttatásban ott van a buktató, hogy ehhez is 2 fél kell, tehát nem tudni, hogy a feleség mit tett azért, hogy ez ne fajuljon idáig. De én ha kezdenék is ilyen férfival, akkor ezt észben tartanám, és megtenném a szükséges óvintézkedéseket.

2016. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egy esélyt azért adhatsz neki, de az előttem válaszoló jól leirta, mennyire figyelj.

Ha megtanulta a tönkrement házassága buktatóit, és látod rajta, hogy felfogta miben hibázott, akkor lesz jővőd vele.

F/36

2016. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy érzem, hogy azért van félnivalóm...

2. nagyon jól összefoglaltad!

Egyébként nekem az volt még furcsa, hogy mindezt már az ismerkedésünk elején elmesélte. Persze magát védte, és nekem kicsit úgy jött le, mintha még őt kellene sajnálni ezért. A volt feleségével állítólag jóban vannak. Szóval én nem annyira értem, lehet, hogy régi módi vagyok ebből a szempontból, de nekem a hűség az első, és így azért nehezebben bízok meg a másikban.

(33 N)

2016. júl. 14. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy még nem vált el, és talán nem is fog.

De én ilyennel nem kezdenék. Akinek ilyen az erkölcse, az mitől változna?

2016. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titusztitusz ***** válasza:
Az ilyen alak már nem fog megváltozni sohasem...Ha valakinek mocskos és aljas alaptermészete van,akkor az már így is marad mindig...Ördögböl nem lesz szent sohasem...
2016. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Tokeletesen osszefoglalta.

Ha ez vkinel bevett szokas,valoszinuleg a kov konfliktust is a bevalt minta alapjan oldana meg.

2016. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos.

Minden parkapcsolat egyedi. En sok ferfit nem csaltam meg, de aztan egyet igen. Ha a kovetkezo kapcsolatomban emiatt az uj parom feltetelezne, hogy ot megcsalom majd idovel, akkor en mondanam huzzon el a fran@ba. Es a huseg nalam is az elso helyen szerepel.

Ami fontosabb az az, hogy 1. Elmondta magatol, azaz fontos neki lasd milyen "vetket" tud elkovetni, igy te elebe mehetsz dolgoknak (pl. az o konfliktuskezelesi modjat beelozheted stb. mar ha ertesz hozza).

2. o mar elotted elvalt?, lezarta azt a kapcsolatot rendesen (azaz tul van a valason, atertekelte stb.?) - ha igen akkor nincs veszely rendben van a pasi lehet vele kapcsolatot epiteni, ha nem, akkor bajok lesznek/lehetnek ugyanis ha nincs tul rajta, akkor nem tud normalisan uj kapcsolatot megkezdeni es veled is hamar go djai adodhqtnak, amiket kezelhet ujra megcsalassal :-(.


Szoval arra prpbalj rajonni, tul van e a valason vagy sem. Ha tul van, akkor nagy ivben tojjjal arra, megcsqlt e valakit. Ha nincs tul rajta azonnal hagyd ott.


Ha pedig alapbol elvagta magat nalad, hogy mast megcsalt, akkor ne itt kerdezoskodj, hanem hagyd ott. Ha ennyi miqtt nincs bizalmad, akkor parkapcsolat sincs, mert az bizalomra epul.

2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ez bizalom rengeto.. Szerinted ha osszejonnetek is ettol paraznal, mondjuk egy vita utan.. :S de latom mar nem mostani kerdes. Szabad tudni mi lett belole??
2017. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!