Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szebb nőket gyakrabban csalják meg, mint a rondábbakat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 14:45
1 2
 11/15 osterban ***** válasza:
A szép nők általában olyan pasikkal jönnek össze, akik szintén vonzóak, ebből kifolyólag elég sok kísértés éri őket, illetve sokkal kevésbé becsülik azt, amijük van, mert tudják, hogy úgyis könnyen találnak mást. Innentől pedig genetika, a nőkbe a család összetartása, a gyerek felnevelése van kódolva, a pasikba pedig a gyermeknemzés, az örökítőanyag továbbadása, lehetőleg minél többször, minél több alannyal.
2016. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 CcAaSs ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, akkor heteroszexuális kapcsolatban vélhetően több szebb nőt, csalnak meg szebb nővel, mint rondább nőt bármilyen nővel! A szebb nők külleme általában előrébb helyezkedik el - a fontossági sorrendjükben - mint a meglévő, vagy majdani párkapcsolatuk stabilitása ápolása megválasztása és megtartása. Az idő előrehaladásával a szebb nők kevésbé lesznek szebbek, és azok a szebb nők, akik a folyamatos (meg)változás alatt nem jönnek rá, hogy a "belső szépségük" javítása, ápolása érdekében saját maguknak kell kell tenniük, - legalább annyit, mint amennyit az elmúló szép küllemük megtartására szánnak! - ők fognak az abszolút ronda nők közé tartozni, akiket már nem csalnak meg, mert elhagyják őket. Az egyén akarata és az örökölt reprodukciós képessége, adott személy esetében hosszú távon kerül nyugvópontra, jó esetben egyensúlyba.
2016. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Én nem tartom magam szépnek, átlagos vagyok.Telt, sima az arcom.Dús hullámos hajam van,aranybarna szemem,karcsú derekam,és nagy melleim..:)

a férjem meg egy ritkás,kevés hajú,kismellű, szélesebb vállú,mint csípőjű, ragyás arcú nővel csalt meg...


Inkább az a megfigyelésem, hogy rosszabbakkal csalnak a férfiak, nem bombázóval,gondolom, a szerényebb külsjű odaadóbb,és jobban elérhetőbb a számukra,vagy éppen ők vannak kéznél, és felajánlkoznak.

2016. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
osterban felhasználónak van igaza de még hozzá tenném,hogy a nők főleg a fiatalok leginkább a külső alapján választanak, na nem mintha a férfiak nem így tennének.
2016. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13.as vagyok, és itt válaszolnék a privire.

Köszönöm a felajánlkozást.De nem érezném magam jobban azzal, ha visszacsalnám.Ennyim maradt, a máltóságom, hogy elmondhatom, én a majd 30 év alatt végig hűséges maradtam az első férfihoz életemben.


Amúgy valószínűleg sok sok évvel idősebb is vagyok nálad..:)

2016. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!