Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szerelmes lett a szeretőjébe?

Figyelt kérdés

Hogy viseltétek? Mi lett a végkifejlet?

Köszönöm a vàlaszokat!



2016. júl. 30. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Bolond...
2016. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem soha. Én, mindig is egyetlen nőt szerettem és szeretem is, a párom. A szeretők, csak szimpik voltak és testi vágyak kielégítésére.
2016. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves màsodik! És a szeretők sose akartak Tőled többet?
2016. júl. 30. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Volt már rá példa... :-(
2016. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Annyira voltam korrekt, hogy előre tisztáztam, én nem akarok elválni. Két éve, volt hogy többet akart, de megbeszéltük és többé nem is látott. Keresett még párszor, de meg értette. Az a legnyugisabb, ha a szeretőnek is párja van és ő sem akar válni, vagy fiatal lányok, akiket nagyon megszívattak korabeli srácok. Azok, sokszor évekig nem tudnak ránézni sem a korban illő srácokra. A szexre meg szükségük van. Ők sem akarnak semmi házasságot, össze költözést.
2016. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem van egy barátom, akinek tizenévekig volt szeretője a felesége mellett... A nő a végén már többet szeretett volna, vele akart új életet kezdeni, nyilván beleszeretett, de a barátom nem ment bele, a családját nem hagyta volna el a szeretőért, így elváltak útjaik. De azért őt is megviselte.
2016. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt làtom,hogy a férfiak kevesebbszer esnek bele a "hibàba",hogy beleszeretnek a szeretőjükbe.Szerintetek is?
2016. júl. 30. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Amióta mostani feleségem van, azóta nem. Őt imádom olthatatlanul.
2016. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is amúgy. Mármint hogy az esetek nagyobb részében mindig a nő kezd el többet érezni, legyen az szexkapcsolatosdi vagy a szóbanforgó szerető felállás. Szerintem nekünk nőknek nagyobb igényünk van az érzésekre, szerelemre és nehezen tudjuk elkülöníteni a puszta szexet és az érzelmeket. Legalábbis én tuti ilyen vagyok, épp ezért nem megyek bele semmilyen ilyen felállásba. Szerető alapból soha nem lennék, soha nem másznék bele egy kapcsolatba.
2016. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!