Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibáztam, megcsaltam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam, megcsaltam a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt két hosszabb párkapcsolatom is, egy másfél éves, és egy 4éves, soha nem csaltam meg senkit. Barátnőmmel fél éve élünk távkapcsolatban (kint dolgozik), ritkán találkozunk, volt hogy 3 hónapig nem láttam, majd úgy 2 havonta pár napra. Legutóbbi találkozásnál mintha nem is ő lett volna, hirtelen mintha minden megváltozott volna (utólag annyival magyarázta, hogy fáradt volt),pedig sok meglepetéssel készültem,minden tőlem telhetőt megtettem, a szex sem működött, mert fájt neki, nem is erőltettem aztán. Rossz élményekkel tértem haza és napokig csak a veszekedés ment a telefonba. Egy csaj ismerősömmel már régebb óta találkozgattunk, elbaromkodtunk, haveri szinten meghallgattuk egymást. Kis iszogatás után rám mászott, de megmondtam neki,h ebben nem veszek részt.. aztán pár héttel később ugyan ez a szituáció megtörtént és hát a megcsalás is..természetesen megbántam, legszívesebben visszacsinálnám az egészet, soha nem gondoltam volna,hogy képes vagyok erre. Volt bennem némi alkohol, de nem fogom erre az egészet. Tudom,h az a helyes ha elmondom, de nem akarom elveszíteni, ha elmondom akkor megszabadulok egy nagy tehertől, viszont neki ártanék.. tudom, hogy előbb kellett volna mérlegelni, ez mindig ment is. Most minden összejött..

2016. aug. 1. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek, mégha lepontoztok is.. előfordul. Tudtad te is hogy meg fog történni és nem is akarod másra fogni. De azt hiszem a távkapcsolat nem kifejezetten tartható hosszú távon,főleg úgy hogy érett, felnőtt férfi vagy. A testi vágyaknak nehéz ellenállni.. persze ez egy döntés.. közel 5,5 évig hűséges voltál a párjaidhoz ( a jelenlegit nem említed mióta vagytok együtt-vagy egyből távkapcsolattal kezdtetek?).. elpattanhatott benned is ennyi idő után valami.. mert nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Én olyat keresnék akire nem kell hónapokat várnod hogy újra lásd.. és te sem lehetsz benne biztos hogy ő nem csal meg odakint..
2016. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!