Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet egyetlen csókkal. Bevalljam, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés

A szitu fura, mert egy éjszakásnak indult a csaj, de több lett belőle, és úgymond jártunk már mikor megtörtént.

Öszzevesztünk, és én elhívtam ezt a lnyt egy találkozora, ahhol megtörtént a csók. Természetesen kiderült, és mindkét lány tud már a másikról.

Az egyik annyit mondott, hogy csalodott hogy hazudtam neki...így hát nem akarja velem folytani. Én sem akarom vele, csak haragudtam az elsőszámú lányra, és daccbol csináltam.

Tudja a barátnőm is szinte biztos, mert azzal kezdte neten, hogy akarok e valamit mondani neki.

Kérdés az, hogy valljam be a csókot meg azt a 2 randit, vagy inkább tagadjak...

Azt mondta lényegében kettőnk sorsa a válaszomtól függ...

nem igazán tudom mire számítsak...:/


Undorító alak vagyok tudom, meg szemétlda meg minden.

De mint mondtam is egyéjszakásnak indult, és részemről nemvotl a járás kimondva, illetve a csaj is elég furán viselkedett sokszor...:/

3 hét iylen "járásről" van egyébként szó. nem hónapok...



2013. szept. 12. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne tagadd ink valld be neki az igazat az egyszerűbb és legalább mondhatod neki h bár barom voltál de legalább őszinte vagy hátha az jobb belátásra bírja
2013. szept. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Banderasz094 ***** válasza:
100%
Vald be neki szerintem,neked nem lessz bűntudatod,a barátnőd meg talán megbocsájt,meg talán az is jó lessz hogy teszem fel,nem mástol fogja megtudni a választ,hanem tőled.Ez 1 jópont,és 1 csók még nem a világ vége,oké és bocsi de tényleg kicsit szemétség volt 2vasat a tűzben tartani,de ha minden helyre jön,legalább megtanulod hogy nem szabad ilyet csinálni,a 3.ik az hogy sok szerencsét bro,és vald be ha szeret nem fog dobni :)
2013. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy a másik csajtól már úgyis tudja, szóval magad alatt vágod a fát, ha nem vallod be:S Szerintem inkább legyél őszinte. Ha ez volt, akkor vállald is fel, mert különben hazudnál.:S
2013. szept. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
itt a csavar a dologban, hogy már tudja a csókot, és nem tőlem. hanem valószínű hogy pont ettől a másik csajtól, vagy valamelyik közös barátjuktol...:/
2013. szept. 12. 00:33
 5/14 anonim ***** válasza:
3.vagyok, mármint akkor hazudnál, hogyha pl konkrétan rákérdez, és letagadod, pedig megtörtént. Ott a tagadás lenne a kamu
2013. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mostmár valld be, nincs veszíteni valód, ha úgyis tud róla, mostmár akkor lenne több veszíteni valód, hogyha mégsem ismernéd be.
2013. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ezt jól megszívtad :D
2013. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
van ilyen...:/
2013. szept. 12. 00:49
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valld be,idővel csak rosszabb lesz.
2013. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tud a dologról, akkor rosszabbul jársz, ha tagadsz! Mert akkor megcsaltad és még hazudtál is neki, amit nem fog megbocsájtani szerintem...valószínűleg azt akarja hallani, hogy megbántad a dolgot, én a helyedben elmondanám a történteket, és azt, hogy nem jelentett neked érzelmileg semmit az egész, és hülye voltál, hogy ezt tetted, és reméled meg tud neked bocsájtani!
2013. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!