Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, de nem bántam meg! Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy egyhetes utazáson megismertem egy lányt, nagyon szimpatikus volt és megtörtént, de mikor hazajöttem és találkoztam a barátnőmmel nem volt bűntudatom. 3 éve járunk.

2014. júl. 27. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
gratulálok, remélem, minél hamarabb rájön a barátnőd a dologra.
2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha a csaj akit megdugtál nem ismer téged, akkor volt egy jó kiruccanásod.

Egyébként ellenszenvezem az ilyet, fiúként.

2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, nem szereted már a barátnődet.
2014. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális hogy nincs bűntudatod! Végül is így működik mindig! Ja kifelé az ajtót csukd be és kösd fel magad!!! Bunkó k0cs0g
2014. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
jó nagy paraszt vagy, remélem a barátnőd is megcsal téged
2014. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
remélem visszakapod az élettől ,ha majd te is szerelmes leszel igazán egy lányba,és akkor majd ő lép félre
2014. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mi értelme egy ilyen kapcsolatnak?
2014. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Én nem törnék pálcát feletted, az emberek szoktak hibázni. Ellenben, ha tényleg nincs bűntudatod, akkor lehet, hogy át kéne gondolnod, hogy van e értelme folytatni ezt a kapcsolatot. Gondold végi, hogy szereted e még?
2014. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
kecifei
2014. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Na itt kifejtem a véleményem, lepontozhattok, nem érdekel...


Nem vagyok már kisfiú, több hosszabb kapcsolatom volt, mindig is komolyan gondoltam. Viszont, szerintem minden kapcsolatban eljön az a pont, hogy mindkét fél azt érzi, jó lenne néha egy kis változatosság, meg de kipróbálnál ezzel-azzal. Kár itt nyomatni ezt az álszent dumát, mert a férfiak és nők több mint fele szerintem simán képes lenne megcsalni a párját egy több éves nyugodt (direkt nem ellaposodottat írtam) kapcsolatban, mert vágyik egy kis izgalomra, újdonságra.

Magamból kiindulva: A kapcsolataim évekig tartottak. Volt két 2 éves kapcsolatom, egy 3 éves, egy 4 éves és egy 5 éves. Amint eltelik 2 év, utána valahogy mindig motoszkált bennem az, hogy jól esne valami újdonság. Mivel nem vagyok az a fajta, aki eldobja a barátnőjét az első adandó problémánál, megbeszéltük igyekeztünk változtatni, ideig-óráig sikerült... De vége lett. Nem sajnáltatom magam, de az ilyen elb*sztam válaszokból sem kérek. Igyekszem idomulni a másikhoz, de szerintem nincs olyan kapcsolat ahol, ne jutna valamelyik félnek eszébe egy kis újítás. Persze sokan nem teszik meg, de azért vallja be mindenki, hogy van igazság alapja a dolognak.

A kérdezőt nem ítélem el azért, mert újdonságra vágyott, viszont a megcsalást azt már én se tolerálnám, inkább kiléptem volna a kapcsolatból és utána azt csinál mindenki amit akar. Szeretheti a barátnőjét, viszont ez már egy másfajta szeretet, inkább csak baráti, megszokta az évek alatt.

32F

2014. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!