Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak. Össze törtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Össze törtem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ő könyörög h ne hagyjam el. Én undorodom tőle,haragszok rá is meg a csajra. A nehéz az benne hogy van egy 15 hónapos fiunk,ha költözöm csak a szüleimhez tudok menni akik messze laknak. Nehezen fogják tudni tartani a kapcsolatot. Imádja az apját. De nem tudok itt maradni vele. :(
2016. aug. 2. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, ha tényleg nem bírod! Hosszú távon mindenkinek ez lesz a legjobb, még a gyereknek is. Inkább csak lássa ritkán az apját, minthogy fagyos, rossz légkörben nőjön föl...
2016. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el költözzetek el a gyereknek is ez lessz a legjobb és neked is !
2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elhagynám. Megérdemelné az ilyen "ember", aki a nemrég szült feleségét megcsalja,hogy sose álljon fel neki a r%bancára többé.
2016. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ne maradj ilyen mellett.
2016. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha otthagyod a ribizli gyoz ugy mutatja egy szeretoi kapcsolat erosebb mint a ti szuloi kapcsolatotak.

Ne hagyd magad kerd ot segitsen megbocsajtani ne segits a ribinek elvenni a gyereked apjat

2016. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert felesleges vele maradnod hogy ne a ribi szerezze meg. Inkabb utazz el es idovel ha kitisztul a fejed es megnyukszol, akkor majd megbeszelheted a ferjeddel hogyan tovabb. Ha nyivakol hogy ne hagyd el akkor mondd meg hogy neked most idore van szukseged es hagyjon beken egy darabig. Sajnalom hogy osszetorte a szived :-(
2016. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a baj,ha nincs idő itt időt adni magamnak,magunknak. Egyszeri eset volt,de a csaj már egy ideje tette magát a páromnak. Észrevettem a jeleket hogy ebből baj lesz,szoltam,hisztiztem,ultimátumot is adtam h fejezze be a kapcsolattartást a lánnyal. Nem tette,itt az eredmény. Állitása szerint neki épp ihatnékja volt,és a csajjal el lehetett menni iszogatni. Velem meg ugye nem,mert itt a gyerek. Nincs segitség aki vigyázna rá h néha kimozduljunk. Én max a konyhába tudok vele inni pár pohárral,de sokat nem,mert reggel korán kel a manó észnél kell lennem. Én unalmas lettem.


Albérletben vagyunk,ha én most elmegyek nem tudja egyedül fenntartani. Neki munkás szállóra kell mennie,vagy ki külföldre az apjához. Ha oda megy,akkor évi 2 max 3 alkalommal tud jönni a fiához. Ha én megyek,akkor talán kicsit gyakrabban.


Nagy bennem a csalodottság. Vitatkoztunk sokat,mondtam neki már h ha nem akar velem lenni mondja meg. Erre ő inkább megcsal. Hirtelen jött,nem készültem fel rá hogy most akkor költözni kel.

2016. aug. 2. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen durva dolgok történnek. Ostobák az emberek hogy nem látják/gondolják azt hogy egy - egy ilyen félrelépésnek milyen következményei lehetnek.

Ne azt nézd hogy neki milyen szar lesz, azt nézd hogy neked meg a gyereknek hogy lesz jobb. Ha már ő a ludas a dologban.

2016. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt. Én is épp adok a páromnak. Nagyon nehéz, de egyszer mindenki hibázhat.
2016. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!