Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleség vs. Szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség vs. Szerető?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt engem x év után, azt mondta szereti a nőt, de most fordult a kocka. Vissza akar jönni hozzám, mert nem érzi jól magát abba a kapcsolatba hiányzik neki minden. Elmondta, hogy szeret engem. Most nem értem akkor a nőt nem is szerette sose? Vagy csak azt gondolta? Vagy kitisztult az agya? Szerintetek?
2016. aug. 5. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... olvastam itt egy sztorit.

A megcsalt exfeleség visszacsábította a férfit, és mikor a szeretője kikerült a képből, akkor kivágta mint a macskát.

2016. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy ki kell dobni, mert ugye meg csalt. Na és természetesen a pasid egy állat, gerinctelen féreg. Ilyen pasi, elég sok van. Ami nekem érdekes, olyan nő meg nincs, aki előszeretettel össze fekszik nős pasikkal.

Azt mondom én is, dobd ki. Találsz másik olyat aki megcsal.

2016. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
vagy a csaj tette lapátra és most menne vissza
2016. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fogadd vissza es ha kicsit bemelgedett dob ki te kiralynoi buszkeseggel.

Csiki csukit nem jatszunk mert a nemi baj igy terjed kuld orvoshoz mielott lefekszel vele.

Ha van hozza gyomrod ugye

En hanynek tole tudnam mason elvezett es masnak vallott szerelmet mikozben en otthon vartam.

2016. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad még egyszer atverni. Se teged, se a masik not nem szereti. Nem tudom hany eves vagy vagy masok mit irtak, nem neztem vegig. En voltam feleseg es voltam szereto is. Tapasztalattokkal es csunya tortenetekkel a hatam mogott irom, hogy a ferjed csak egy kis gyava, gyenge senkihazi, aki teged tisztel legkevesbe. Te vagy az anyukaja, akihez most miutan kibulizta magat hazamenne. Ha neked egy szulo-gyerek kapcsolat kell parkapcsolatkent, akkor termeszetesen fogadd vissza, hidd azt, hogy az o esze ment el, hallgasd vegig, hogy o csak a szex miatt, es valami hianyzott, de szornyu hibat kovetett el, most vilagosodott meg es jott ra veled akar elni es halni. Hah. Aztan par ev mulva ujra megteszi...vagy te, mert rajossz oda a bizalom es nem egy ferfi-no kapcsolatban elsz.

Lehet tenni termeszetesen azert, hogy ujra valos ferfi-no kapcsolatban legyetek, de iszonyatosan sok munka, nem megy pszichologusi parterapeutas segitseg nelkul es durvan le kell asni a melybe. Aztan ez se gafancia semmire.

Tegy sajat belatasod es erzeseid szerint, csak ne serulj meg még jobban. A ferjed gerinctelen volt es a most kapar vissza csak meg inkabb kellemtelennek mutatja.

2016. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tipusú férfiak nők ,akik csak saját magukba szerelmesek... Tehát az ő saját érdekeit nézik, azt kell eldöntened hogy szeretnél e igy élni egy életen át. Nem szólnálak meg akkor sem ha vissza fogadod ha nem... a lényeg hogy neked mi a jó, én is hasonló cipőben járok. De én nem merek dönteni....
2016. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!