Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, vagy szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, vagy szexmentes húszas évek? Szerintetek melyik a kevésbé rossz?

Figyelt kérdés

A válás nem opció, sajnos néhány évig biztosan függő helyzetben vagyok.

A kapcsolat javítására nem mutat semmilyen hajlandóságot, én pedig már végigjártam minden opcióz

t (beszélgetés, csábítás, ajánlat párterápiára, szexuálpszichológusra).

Neki így jó, hogy havonta-kéthavonta egy gyorsmenetet lenyom, igénytelen lett, magasról tojik a kapcsolatra.

Én ezt már nem bírom.

25n



2015. nov. 24. 17:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Szakítás.

Nincs más tiszta út.

Hasonló szituban voltam már, csak engem kilépni se hagyott, pedig ő már nem szeretett,csak én őt.

2015. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Válás, olyan nincsen, hogy nem opció.
2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha a válás nem opció, akkor tarts szeretőt...
2015. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Oké, látom, nem nagyon esik le az első sor.

Lesz#rom a tiszta utat.

Sajna jelenleg NEM tudok elválni.

Ha lenne lehetőségem már folyamatban volna a bontóper.

2015. nov. 24. 17:13
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen helyzetben egyértelműen a megcsalás a jobb.
2015. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Keress szeretőt..:)aztán ha már módodban áll válj el.Szabadulj meg!Ha ő nem képes tenni,mert nem akar akkor már rég veszett az ügy.(Nem lehet,hogy van valakije rajtad kívül?)
2015. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, van valakije: a hardsextube.com teljes szereplőgárdája.
2015. nov. 24. 18:02
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
most veri egész nap a gép előtt és az miatt nincs szex veled?? jól értem?
2015. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Tableten a fürdőben.

Szerintem rászokott.

Illetve nem tekint nőnek.

2015. nov. 24. 19:34
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
az se rossz oldal, de az xhamster és a tubegalore azért sokkal színvonalasabb! a többiekkel ellentétben én azt tanácsolnám, hogy mondd meg neki, hogy neked igen is több szexre van szükséged és ha nem kapod meg akkor majd megadja más. ha azt mondod, hogy a válás-szakítás nem opció akkor valószínűleg valami van a háttérben amit mi (még) nem tudunk, gondolom anyagi érdekek esetleg gyerek stb... gyakorlatilag úgy is élhettek együtt, hogy te tartasz szeretőt és ő tud róla. feltételezem, hogy bele fog menni. ha ennyire nem passzoltok össze, de szétmenni nem tudtok attól még jogod van a szexhez! én biztosan szeretőt tartanék, persze úgy hogy tudjon róla a másik, mert ez így már nem mondható megcsalásnak, hiszen tud róla.
2015. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!