Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem tökéletes feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem tökéletes feleség, anya, szerető, én még is megcsaltam. Miért tettem?

Figyelt kérdés
25 éve vagyunk házasok, nála jobb feleséget, anyát, és szeretőt nem is kívánhatnék. Sose voltak gondjaink az ágyban, mindennel tökéletesen meg voltam elégedve. Akkor még is miért tehettem? Hogyan mondjam el neki? Nem szeretném se őt, se pedig a gyerekeimet elveszíteni...
2016. jún. 16. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Azt csak te tudhatod... Gondolom jó dolgodban magad sem tudtad, hogy mit teszel. 25 év után azért nem rúgnálak ki egy félred.gás után.
2016. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Ne mondd el, csak fogadd meg es TARTSD is be, ilyen nem lesz soha!
2016. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
25 év sok idő, szerettél volna valami újdonságot, gondolom. A helyedben semmiképpen sem mondanám el neki. Ahogy elnézem megbántad, nem is akarsz többet ilyet tenni. Felejtsd el és kíméld meg a feleségedet egy baromi nagy csalódástól. Ráadásul a családodat is kockára tennéd egy vallomással. Ilyenkor jobb hallgatni, mint felborítani a feleséged, gyerekeid életét, a te kis botlásod miatt.
2016. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
Egy férfinek nő kell. Minél több. Néha néha 1-1 laza kapcsolat csak feldobja a házasságot szóval hajrá :)
2016. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem a feleségem nem így gondolja. Azt mondta amikor megismerkedtünk, hogy minden hülyeséget képes megbocsátani, de a megcsalást azt képtelen. És ezidáig így is volt. Minden hülyeségemet szó nélkül megbocsátotta. Félek ezt nem fogja
2016. jún. 16. 14:54
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Hogyhogy miért tetted? Mert hűtlen ember vagy. Mit nem értesz ezen?
2016. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%

szerintem mondd el neki. 25 év sok idő. tiszteld meg ennyivel,hogy őszinte vagy. ha tényleg csak egyszeri botlás, az is lehet,hogy megbocsájtja.

tényleg undorító gerinctelen dolog lenne hallgatni róla. megérdemli,hogy tudja. majd ő eldönti,hogy meg tud -e bocsátani. de viszont ha véletlenül derül majd ki később(mástól tudja meg) akkor garántálhatom,hogy azonnal beadja a válást.. neked kéne elmondani amíg még friss a dolog.

2016. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

NEHOGY ELMONDD!

Ezzel a "teherrel" neked kell egyes-egyedül megbirkóznod.

Én megértelek különben, 25 év az 25 év...

De azt soha nem értettem, hogy miért kéne elmondani egy megcsalást?? Én sem szeretném tudni.

A hűtlen férj követett el hibát, neki kell érte "megbűnhődnie" jobb esetben, miért kell még plusz terhet róni a megcsalt félre? Hiszen így ő neki kell egy rohadt nehéz döntést meghoznia, hogy megbocsásson-e vagy sem. Ha tényleg szereted, nem hozod ilyen helyzetbe.

2016. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
A feleséged férfi? Ha nem, akkor még jó, hogy nem így gondolja...
2016. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező! NE mondd el neki. Kár lenne érte.
2016. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!