Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek alapján, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján, szerintetek megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Ma reggel a férjem telefonjára jött egy viber üzenet kora reggel. Kérdeztem, hogy ki ez? Azt mondta, hogy ne tudja. Elkértem a telóját. Egy nick név szerű név volt. Nem írom le ide, de női. A profilkép, egy hosszú barnahajú csaj, háttal fényképezve, pántos kis neglizsében. Én írtam a férjem helyett, hogy ki vagy? Azt válszolta, hogy 'voltál'. Tovább kérdezgettem, hogy lehet, nem nekem akart írni és talán téves? Azt írta vissza, hogy ha nem emlékszel akkor mind1. Visszakérdeztem, hogy emlékeztethene akkor. A válasz: voltál nálam. Én: MIkor? Ő: Pár hete kedden. és az én "drága" férjem tagad. Azt mondja, hogy nem is ismeri ezt, azt se tudja kicsoda. A bibi csak az, hogy viberen csak azzal van kontaktod, akinek ismered a telszámát. Mi a véleményetek? Félre. K. rt?
2016. aug. 8. 10:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
Nem kurt felre. Pontosan tudta hova teszi. De ja, megcsalt. A legjobb ha mar most homokba dugod a fejed es elfelejted.
2016. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Félre, méghozzá valószínűleg egy fizetős csajjal.
2016. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon úgy tűnik, igen, megcsalt! Csak úgy senki nem ír szerintem ilyeneket, ráadásul telefonszám alapján... Szóval, egyértelmű!
2016. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég egyértelmű. :D Megcsalt valami prostival. Nem hiszem hogy profi, mert azok nem üzengetnek viberen.

Valami kis hobbiku.rva lehet akit felszedett a férjed.

2016. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a neten a telszám alapján. Tényleg fizetős. Több oldalon is fent van. Ráadásul még csak nem is annyira szép. Egy kis nagypcsájú, vastag combú. Egy világ omlott össze bennem. Ez a kretén férjem meg tagad!?? Ennyire hülyének néz, hogy random kváknak csak úgy véletlenül megvannak ismeretlen hapsik telszámai? ..és konrkétumokat írnak nekik (pár hete kedden voltál nálam).. stb..
2016. aug. 8. 10:54
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Na én dobnám ezt a pasast. Az biztos!
2016. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, a prostik már viberen is zaklatják az ügyfeleket...????

Hová jut a világ...

Jah, amúgy instant bann a férjednek.

Ezen nincs mit tagadni. Egyértelmű volt.

2016. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

10 éve lennénk házasok ősszel... :((((


Bizonyosságot szeretnék. Az jó ötlet, hogy menjünk el együtt és kérjük le a híváslistáját? Nyilván tárcsáznia kellett a k.vát ha időpontot egyeztettek..és honnan lenne meg a nőnek a férjem telszáma? Ha nem akarja lekérni a listát az is egy válasz. Ha lekérjük és megtalálom a számot, akkor legalább konkrétum. Viszont elmehet a p..csába, mert én ilyen gerinctelen emberrel nem akarok élni.

2016. aug. 8. 11:11
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de egy ilyen nyilvánvaló bizonyítékon kívül mit akarsz még???

De ha a lelked megnyugszik, akkor kérd le a híváslistát.

Szerintem teljesen egyértelmű a dolog, de te tudod.

2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
20%
Azért azon is gondolkodj majd el, hogy mi késztette arra, hogy hivatásoshoz menjen!
2016. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!