Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderülne, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a párod megcsalt, viszont szeretitek egymást és megbánta és van egy gyereketek megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

megcsalás = azonnal örökre szakítás

itt max a gyerek miatt találkoznék vele...de akkor csak a gyors formalitások és csá...


23F

2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

És a gyerek szempontjából mondom, nem jobb, ha a kedvéért együtt maradtok, mert akaratlanul is minden feszültség rajta fog levezetődni és egy sz@r gyerekkora lesz. Tapasztalat. Örömtáncot jártam, mikor a szüleim végre elváltak.

2016. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ha szeretem. A hiba a mondatnak a "szeretitek egymást" részével van. Nyilván igaz szerelemre gondolsz. Ha igazán szeretitek egymást, nincs megcsalás. Nyilván lehet tovább élni mintha mi sem történt volna, de az már sosem lesz olyan. Azon a kapcsolaton csorba esett, amit nem lehet helyrehozni. Innentől nem lesz érintetlen, tiszta és végképp nem a kettőtöké. Aki azt mondja hogy utána jobb, az valószínűleg azért érzi úgy, mert kihalt az igazi szerelem. Úgy elhiszem hogy lehet egymás mellett élni, de ameddig szerelem van, KIZÁRT hogy el tudjam nézni.
2016. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%
2, én meg pont fordítva vagyok. pont a gyerek miatt érdemes nem elválni, persze egy szar kapcsolatra ez nem igaz, de itt azt írja szeretik egymást. gondolom a te szüleid nem szerették egymást, akkor érthető a dolog.
2016. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ miért csalt meg.

Azt hiszem én ennyire nem lennék szigorú, de még nem történt meg velem, nem tapasztalatból beszélek.


Megbocsátanék, nem létezik hiba nélküli ember.

2016. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

De az egy paradoxon, hogy meg is csalsz valakit, de attól még szereted is. Akit szeretsz, annak a legjobbat akarod, nem a gyakorlatilag legrosszabbat.


Én nem bocsájtanék meg neki és a gyereknek is jobb, ha nem egy kihűlt és rossz kapcsolatban nő fel.

2016. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ez késő bánat és nálam az is marad de nem is lenne értelme mert nem tudnék megbízni benne többet!
2016. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
47%
Én meg tudnám bocsátani.
2016. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%
Én is megtudnám, valószínűleg a gyerek miatt, mert lássuk be eléggé tud sérülni egy pici gyerek egy válás során. Ha mondjuk tényleg szeretjük egymást, akkor valószínűleg fel lenne dobva a labda hogy ok, akkor lehet bizonyítani.
2016. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Na igen. Vannak a mindig válaszolók és van a valós élet. Sok párt ismerek, ahol volt félrelépés. Majd mind helyre tudta hozni. Oké, nem egy nap alatt, de sikerült nekik. Beleszólni, tanácsot adni két ember dolgába nem lehet. Kizárólag ketten tudják megbeszélni. Ők ismerik magukat, másikat. Kérdező, ezt nektek kell tisztázni, mit akartok és nem azt nézni, kényelmes fotelból mit mond az, akinek semmi köze hozzá.
2016. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!