Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A tipikus túl kedves béta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tipikus túl kedves béta pasik között milyen gyakori a megcsalás? Ilyen férfi mellett biztonságba lehet egy nő hűség szempontjából?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 07:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdésed. Neked nem elég EGY nő? Én, mint nő nem vágyok arra, hogy kiéljem magam, nem érdekelt volna, ha egy pasim lett volna egész életemben, csak szeressen és soha ne bántson meg. Ez egy pasinak nem elég? Miért vágytok mindig friss húsra? Mert szebb? A szépség elmúlik, az embernek a személyisége nem változik, az az ami igazán számít.

Neked mi számít?

2016. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elvileg béta vagyok (micsoda f...g), de csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Soha nem csaltam meg senkit. És nem is fogok.


De mivel kevésbé vagyok kedves, így #10-es és #11-es hozzászólót "üdvözlöm".

2016. aug. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
az epszilonok még rosszabbak
2016. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!