Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 hétig Amerikában vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig Amerikában vagyok, a barátom szülinapi bulira megy, honnan tudjam hogy nem csal meg?

Figyelt kérdés
A társaságból senkit nem ismerek közelebbről, az ő barátai lesznek ott, így ha bármi is történik, nem fogok róla tudni, bízom benne, nagyon szeretem és mindig mondja nekem hogy sosem csalna meg, de ez a pici kétely talán az miatt van hogy a mi kapcsolatunk (1 év) is durván mondva mindkettőnk oldaláról megcsalásból jött létre, de nekem tényleg ő az első akit igazán szeretek, egy biztos, hogy én őt nem tudnám megcsalni soha. Remélem ezzel ő is így van. Féltem őt ettől a bulitól, félek hogy inni fog és elveszti a fejét...

2016. aug. 17. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát figyelj ha így jöttetek össze meg is érdemlitek egymást, meg azt is, hogy a másik megcsaljon...


23F

2016. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Beszéld meg vele a félelmeidet! A kommunikáció a kapcsolat egyik alappillére.

2. Elég labilis bizalmat jelez, ha már egy sima buliba nem mered "elengedni".

Kommunikáció!!! :)

2016. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod.
2016. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek megromlott kapcsolata volt, aminek aztán egyszerre vége is lett, de tény hogy még akkor ismertük meg egymást... Viszont minek maradjunk meg egy romlott kapcsolatban, hogyha megismertünk valaki sokkal jobbat? Igaza van az elsőnek, nem volt szép dolog, de gyakorlatilag akkor már mindegy volt a kapcsolataink szempontjából...

Szoktam neki mondani a félelmeim, ezt is mondtam már neki, álmomdtam is már ezzek a gondolattal, azt is elmeséltem neki, olyankor nyugtat és próbál biztosítani a hűsége felől...

2016. aug. 17. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem tudhatod. A kérdés inkább az, h bízol e benne, vagy nem?!
2016. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő honnan tudja hogy nem csalod meg? Hiszen a világ másik végén leszel. Senkitől se tudná meg.
2016. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ezek azok a kérdések amire itt nem kapsz választ

mivel ezt mi nem tudjuk ...


talán beszélgess a pároddal nem ???

2016. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régen rossz ha ilyen gondolataid vannak, közben meg azt írod "bízom benne".

Nem kellett volna rossz kapcsolatból kitáncolni egy újért. Na de ez már a múlt. A jelen az, hogy egy éves elvileg jó kapcsolatban nem bízol meg a pasidban.

Amúgy megsúgom, nem kell ahhoz óceáni távolságra utazni, hogy a másik megcsaljon. Elég ahhoz kisétálni fél órára a házból.

Honnan tudd meg? Tegyél rá kamerát vagy erényövet.

2016. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Az a baj, hogy magadból indulsz ki. Tudod, hogy te megcsalnád, és ezért félsz tőlr.
2016. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ő azt honnan tudja hogy te nem csalod meg mialatt Amerikában vagy?
2016. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!