Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bennem van a hiba? A barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, volt egy mosolyszünetünk 1 hétig. (szakítottunk) egyszer megcsalt, alig foglalkozott velem, mindig a barátjaival volt.

Figyelt kérdés
... Most, hogy újra együtt vagyunk egyre többet keres, egyre jobban mutatja, hogy mennyire szeret, de a megcsalás óta nem igazán bízok benne - bulizni nem engedem, minden esti elmenetele után másnap rákérdezek 'poénkodva' hogy hány lánnyal csalt meg. Azt mondja ez őt nagyon zavarja, meg az is, hogy ennyire nem bízok benne. Ez az én felemről normális, vagy mit kéne tennem a bizalmatlanság ellen?

2014. júl. 21. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz megbizni benne kar eroltetn

De jogosan lehetsz bizalmatlan

2014. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosolyszünet vagy szakítás? Nem mindegy. Bár, ha az alatt ment félre, akkor szerintem nyeld le.
2014. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

rossz alapokon van a kapcsolat...hűség őszinteség bizalom...ebből nálatok 2 bukott...meg kell őszintén beszélni ezt a dolgot és ha tényleg megbocsájtasz neki akkor nem emlegeted fel!


21F

2014. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mosolyszünetet úgy mondanám, hogy szakítottunk, de nem éreztem szakításnak. Ugyanúgy találkoztunk, felhívott minden este, öleléssel köszöntünk el. Az előtt 6 nappal egy buliba csalt meg, de elnéztem, mert szeretem, de félek hogy ez megint megtörténne
2014. júl. 21. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bizol meg benne, akkor ne folytassatok. Vagy fogadd el, es NE emlegesd fel ujra es ujra, vagy hagyd ott, mert ez igy mindkettotoknek rossz.
2014. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!