Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek normális jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális jelenség az, ha egy 10 éves kapcsolatban (ami 1 éve házasság és most várják a babát) a férj viszonyt kezd?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem szimplán megcsalja a feleségét, hanem viszonyt kezd. Évek óta udvarolgat más nőknek és aki kötélnek áll, azzal szépen összegabalyodik. Tartósan. Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy ez normális jelenség-e ennyi idő után, vagy a kapcsolatban van a hiba, hogy a pasi külső kapcsolatot keres. A szóban forgó feleséget ismerem, nem tud semmiről, boldogan várja a gyereküket, miközben a férje majd megdöglik egy másik nőért.
2016. aug. 26. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem lenne az, de manapság ez a norma. Férfiaknáln meg pláne. C'est la vie.
2016. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a férj mi a jó anyjáért házasodott meg és csinált gyereket ha félrekacsingat.

Talán úgy van bele most már bebiztosította magát egy kényelmes kapcsolatba aztán innentől azt csinähat ami jól esik neki...

2016. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Normális jelenség-e???! Te ezt most komolyan kérdezed?

A megcsalás soha nem normális és elfogadható! Az egyik legundorítóbb dolog, amit az ember elkövethet a másikkal szemben. Ha valami nem megy, akkor nem kell erőltetni!!! Meg kell beszélni, ha nem működik és nem tudnak rajta javitani, akkor szépen szakítani kell vagy elválni, nem pedig összejárogatni a másik háta mögött. Ez egy ritka gerinctelen dolog. Ráadásul ez a pasi külön undorító, hogy miközben a felesége az Ő közös gyereküket varja, addig ő valami cafkát kefèlget. Hányinger komolyan.. Példamutató apuka lesz belőle, majd elmesélheti esti mese gyanánt a gyerekének, hogyan is csalta agyba-főbe az anyukáját, miközben ő még csak a pocakjában volt.

2016. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan, ennyire agyilag butucska nem lehetsz? Legalább szőke a hajad színe??


Szerinted az hol normális, hogy egy kapcsolatban, teljesen mindegy, hogy mennyi ideje vannak együtt, de az egyik fél gerinctelen módon viszonyt kezd egy másik személlyel?

A kapcsolatban van a hiba nyilván, és a két személyben!

2016. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Olyan értelemben normális,hogy az ember szereti a változatosságot és a szerelem is múlandó.Nem is hiszek abban,hogy sírig egy ember mellett kell maradni.De az,hogy csalja a párját,gerinctelen dolog.Bár,ha a felesége engedi,áldás rájuk :D
2016. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
10 év után már eléggé elterjedt jelenség. Nem egyedi eset és a nők is buknak az ilyen pasikra.
2016. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsó hozzászólóval. Szerintem nem normális. Ha harmonikus, szeretetteli a kapcsolat, miért kockáztatná bárki azzal, hogy félrekefél? Az a pasi vagy éretlen, vagy nem volt elég nője, vagy önbizalomhiányos, vagy mind együtt... Ennek tetejébe valszeg a házasság is szar. Amúgy nekem elég fura, hogy a feleség semmit nem tud. 10 év után az ember ismeri annyira a társát, hogy felismeri a jeleket. Ha pedig ennyire nem figyel a párjára, akkor ne csodálkozzon, ha megcsalják... Ha pedig azért nem figyel rá, mert már ennyire nem érdekli, akkor minek ment hozzá? Minek csináltatott gyereket? A gyerekre miért nem gondol egyikük sem? Ha a kapcsolat szar, ő fogja megszívni. Ha apu lebukik (márpedig egyszer le fog), ő fogja megszívni. De ez nem normális dolog!!!
2016. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Terhes nőt csalni minden esetben legalja dolog. Azért, mert a terhes nő kiszolgáltatott. Terhes nőt csalni az egy kiszolgáltatott ember helyzetével való visszaélés.

Elképzelem, ahogy szerencsétlen nő a gyermekágyat nyomja, fájó gátsebbel,sebes mellbimbóval, kialvatlanul, "apuka" meg épp a szeretője nyakában liheg, ahelyett, hogy segítene. Gusztustalan.

2016. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az normális hogy te ilyet kérdezel hogy ez normális e?
2016. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sez tenyleg aljas dolog.nem is ertem h lehet ennyi esze wgy ferfinak h gyereket csinal egy olyan nönek akit csal.mocskos ez a mai vilag,az emberek többsege gyava belenezni es elmondani a hibakat a masiknak,gyavak uj eletet kezdeni es inkabb a biztosra mennek.en is mennyasszony vagyok 6eves parkapcsolatban,együtt elünk de valahol mindenki a sajat eleteröl dönt.ha a parom ugy dönt h felrelep,az az ö döntese az ö elete.de mivel nekem hüseget fogadott es szintugy en is,mar egy megcsalassal az en eletemmel jatszik.en igenis tudni akarnam ha a parom felrelepne mert jogom van dönteni!valasztani mit valasztok az eletben,tovabblepest uj eletet vagy megbocsajtast es ujra bizni tanulast.ha meg ez a ferfi erre se volt kepes eddig h a problemakat megbeszelje inkabb szeretöt tart arrol megvan a velemenyem.ez az ö döntese h neki kell egy plussz,de a parja eletet nem birtokolhatja,joga lenne tudni mi folyik körülötte.talan talal majd egy jo embert aki tenyleg öérte szereti es tiszteli.ezt a ferfit lekene buktatni.most mindenki kön azzal h jön a gyerek es mi lesz velük igy,higyetek el a legjobb döntes lenne ha erröl az anyuka tudna.kedves kerdezö jol tenned ha felnyitnad nö szemet
2016. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!