Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyobb aljasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb aljasság olyan házas férfival lefeküdni, akinek ismered a feleségét?

Figyelt kérdés
Rosszabb mint "csak" egy idegen nő férjével lefeküdni?
2016. aug. 26. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem költői a kérdés
2016. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Mind a két dolog épp annyira rossz! A megcsalás az megcsalás! Mindkettő undorító, de ahhoz már tényleg pofa kell, hogy ismered a pasi feleségét, egyik nap trécseltek a másik nap meg a férje farkán lovagolsz...
2016. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy jóban vagyok-e a feleségével, vagy sem..
2016. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Ennél gusztustalanabb dolog nincs szerintem! Belerondítani egy jól működő kapcsolatba, házassagba csak mert a mai vilagban a k.r.v.a.k nem tudjak elviselni ha masnak jó a kapcsolata, harmóniában el. Az ilyeneket akik kepesek tönkre tenni családokat, jó vastag k.róba huzatnam!!! Bezzeg mikor velük esne meg ilyen hogy megcsaljak őket, sírna a szájuk....
2016. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés szerencsére, csak egyik barátnőmmel szóba került a téma, és ő azt mondja, hogy mindegy hogy ismered a nőt vagy sem, ugyanannyira fáj a megcsalás. Én ezzel nem értek egyet, szerintem nekem rosszabbul esne, ha ismerném a nőt. Akkor úgy érezném két ember csalt meg, ha ebben van logika.
2016. aug. 26. 18:08
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Ahol képbe jön egy 3. nem nevezném jó kapcsolatnak.
2016. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 100 százalékig egyetértek azzal, hogy a megcsalás gusztustalan, de azért ne tegyünk úgy, mintha egy ilyen szituációban a férfi ártatlan lenne. Mindkét fél egyformán aljas. Egy jól működő kapcsolatban, egy normális férfinak eszébe se jutna a megcsalás, ha a másik nő a feje tetejére állna is.
2016. aug. 26. 18:11
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
#4 Ahol az egyik fél képes arra, hogy megcsalja a másikat, az már nem lehet olyan jól működő kapcsolat.. Nem mindig a harmadik a hibás!
2016. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból talán jobb, meg tudod vele beszélni, vele milyen az ágyban.
2016. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor sem korrekt elmenekülni egy házasságból meg ha rossz is egy harmadik félhez. Két ép eszű embernek valahogy meg kell oldani a köztük levő problémát.
2016. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!