Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történt veletek a középisko...

Mi történt veletek a középiskolás gólyatáborban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyen szivatások volta? sokat futottatok?
2010. aug. 23. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Én el sem mentem, egyébként nálunk nem szivatás jellegű volt... inkább játékosabb feladatok, ami azt a célt szolgálja hogy ismerkedj a leendő osztálytársaiddal.
2010. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én AJTPsekkel voltam. A Balcsin, innen pár száz km. Nem voltak ott a suliból mások, így nem volt aki szívasson. Nagyon jó volt.:)
2010. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jennifer08 válasza:
Juuuj, hát a miénk az nagyon komoly volt. Minden napra kitaláltak valami nagyon jót... Volt olyan például, hogy az egész tábolrt szétszedték csapatokra, kb olyan 6 db-ra. És az volt a feladat, hogy mntél állomásról állomásra és csináltad a feladatokat, amik pl.: egymás nyakába ülni, és egy harmadik személy 2-3 méterről kanállal "lövi" a szádba a tejfőlt.... vagy lisztből mézből és tejfölből kell kihalászni a cukorkát, ami ott sincs xDxD összességében nagyon jó volt... :D
2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!