Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsókolt a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a vőlegényem legjobb barátja. Tegyek úgy, mintha meg sem történt volna?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mi történt, úgy nézett rám, és egyszerűen forrt a levegő közöttünk...csak egy pillanat volt az egész, mert kapcsoltam, hogy mi a francot csinálunk...

30 éve, kisbaba koruk óta legjobb barátok, szóval nem 20 éves fiúkákról van szó...a barátja most vált el, két kisgyereke van...

Pontosan tudom, hogy semmit, de tényleg semmit nem jelentett, mégis annyira rosszul érzem magam...soha de soha nem csalnám meg a páromat, és most itt ez a dolog..

Elmondanátok neki a helyemben? Vagy felejtsem el?

Félek, ha elmondom, nemcsak a kapcsolatunkat, de az ő barátságukat is tönkreteszem..


2016. aug. 14. 01:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Ki kezdeményezett?

Szerintem ha rendesen át van beszélve, akkor ha elmondod se lesz semmi. Szerintem jó, ha a közlés és a megbeszélés között idő telik el, így lehiggadtok addig.

Ha nem mondod el,akkor zavarni fog maga a tény. Egy ilyen kapcsolatban nem kellenek titkok

2016. aug. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő kezdeményezett, viszont nem csak úgy random letámadott. Nem vagyok hülye, tudtam, hogy ez fog következni, de egy pillanatra mégis "hagytam"...szóval nem csak ő a hibás ebben..
2016. aug. 14. 04:01
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Lehet,hogy nem kellene a párod elmondani mert a bizalma meg fog ingani irántad. Viszont aki megcsókolt azzal nagyon minimalizálni kellene a kapcsolatot neked is meg a párodnak is,mert egy aljas,féreg ember aki a barátja menyasszonyára rányomul.
2016. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Szèp kis bagázs.Persze mond el.Tudja meg szegèny vőlegèny milyen álnok emberek veszik körül.Aztán legközelebb okosabb lesz párválasztásnál.
2016. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Ja a kanos elvált barát... -te meg hagytad!

Gratulálok!

Tudnia kellene a vőlegényednek!

2016. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Legyél tökös mond el.Visszafelé elvárnád hogy mondja el nem?
2016. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Erre szokták mondani...Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak.
2016. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bence_ ***** válasza:
72%

Valami hiányzik a kapcsolatodból ha mással forr a levegő.

Ez egy jó jelzés volt arra, hogy gondolkodj el azon, hogy mire van szükséged.

2016. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Tanuljál belőle és felejtsd el. Tanuld meg az ilyen helyzeteket kezelni. Biztos, lesz még ilyen helyzet. Mindig akad ismerősök, barátok között 1-1 ilyen. Nem igazán látom értelmét ilyen helyzetek megbeszélését. Az ilyen apróságok elmondása, sokszor nagy kárt tesz egy kapcsolatban. Viszont, egy következő találkozásnál is forr a levegő, gondolkozzál, tényleg a vőlegényed kell neked? Az nem igazán jó, ha bele mész egy rossz házasságba és mellette találkozgatsz azzal akivel forr a levegő.
2016. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 RoseTyler ***** válasza:
85%
Hogy elmondanám-e a helyedben, az egy jó kérdés. Nálunk, a kapcsolatunkba belefér az ilyesmi, de hogy nálatok mi a helyzet, azt csak te tudod. Vannak dolgok, amikről néha jobb hallgatni... Ha valóban úgy van, ahogy írod, hogy csak pillanatnyi vágy volt, és semmit nem jelentetek egymásnak, akkor nincs nagy gáz. Ha a barát hallgat róla, akkor te is hallgathatsz szerintem. Ha ő előbb-utóbb elmondaná, akkor jobb, ha megelőzöd. Viszont ezek után ne maradj kettesben a pasival! Főleg, ha hallgattok a dologról, mert a közös titok sajnos bír egyfajta izgalmas kötelékkel. Nah, vagyis lehet, hogy mégis jobb, ha elmondod... jobb tisztázni mindent, különben gabalyodnak a szálak, és az sokszor rosszul végződik. A barátságukért meg nem te vagy a felelős, ezen ne aggódj. Hiszen nem te kezdeményeztél, és le is állítottad végül.
2016. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!