Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyes barátnak maradni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes barátnak maradni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen megismertem egy pasit nagyon sokat környékezett , vegul kiderult , h hazudott ami a magánéletét és elkötelezttségét illeti .

En nem akarom kimutatni a csalodasom , mert arra gondolna, h ime bánt engem a dolog , tehat több mindent vartam volna a kapcsolatunktól .

Ezek szerint pont az a tipus aki jatszik masok erzeseivel , es ezt élvezi , gondolom csalódást is szeret okozni .

En nem adom meg neki ezt az örömöt h leszidom. , vagy felsertödök.

Kapcsolatom volt vele , par honapos , es most mikor kiderult az igazsag szemberöhögtem , mintha vicces volna pedig porig sulytott.

Most azt mondja h maradjunk baratok , igyunk meg neha egy kavet , menjunk sportolni , stb .

Köztunk megszunt a szexualis kapcsolat 2 honapja es tudom h ö se akar mar semmit.

Szarmazhat abbol valami rossz, ha kavezunk , mintha mi se törtent volna? Valaki aki jart mar igy vagy volt ilyen helyzetben .....


2016. aug. 28. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért barátkoznál egy olyan emberrel aki átvert és hazudott neked? Álszent és képmutató. Csak talonba akar tartani hátha összejöttök még egyszer-kétszer.
2016. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele barátkozni.

Csak mutatni akarom , h nem érintett meg a hazugsaga. 1 -2 kave belefer

2016. aug. 28. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sőt dugjatok is még párszor, hogy biztos meggyőzd mennyire nem érdekel a hazugsága. :D


Nem értem, miért akarsz játszmázni. Tanulj belőle inkább.

2016. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!