Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne a barátotok szerelméről, hogy 3 éve folyamatosan hazudik a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Barátnőmet 3 éve hitegeti a barátja, hogy elválik csak hát a gyereke kicsi meg kell oldania. Közben közös babát terveznek. Véletlenül egy ismerős elszólta magát, hogy a férfinek nem 1, hanem több gyereke van és a legkisebb 1 éves. Ti mit tennétek? 1. Megmondanátok neki mit tudtatok meg. 2. Megmondanátok a barátjának mit tudtatok meg. 3. Hallgatni arany.

Nem kérek olyan megjegyzést "úgy kell neki", mert az nem válasz egy ilyen kérdésre. Más lehetőség a hármon kívül és TI miért tennétek azt, az jöhet.



2016. aug. 30. 06:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt tenném, mondjuk ezen már rég túllennénk, hogy megbeszélem a barátnőmmel, miért nem vállalható ez a kapcsolat, és miért gondolom azt, hogy a pasi csak átveri, és sose fog elválni.

Ha tudom, hogy ezzel is átverte, akkor azt is elmondanám neki, elvégre ilyenkor a sablonszöveg a "rég nincs köztünk szex", de erre is, meg a válási szándékra is erősen rácáfol, hogy az elmúlt három évben összehoztak még egy gyereket.

Ha a barátnőm ennek ellenére is hagyja, hogy hül.yét csináljon belőle egy ilyen majom, akkor meg megmondanám neki, hogy bocs, de a szerelmi életed nem érdekel, beszélgethetünk bármiről, de nekem ne gyere panaszkodni.


Közös gyereket ki akar? A csaj, vagy mindkettő? Mert akkor se fog a pasija elválni, erre is mérget vehetsz. Egyedülálló anya lesz, akit mindenki megköpdös, mert szét akart szedni egy családot.


Sőt, kövezzetek meg, de ez a viselkedés olyan szinten távol áll tőlem, hogy hosszá távon nem tudok fenntartani barátságot valakivel, aki így él. Szerintem én már rég leépítettem volna ezt az önsorsrontó csajt.

2016. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Közösen akarják.
2016. aug. 30. 07:01
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Miért foglalkozol másokkal.Ne keverd a sz art.Foglalkozz a te kapcsolatoddal.Ha meg nincs akkor itt az ideje.Szedj fel egy hapsit azt' keféljetek és máris nem lesz se idő se energiád se kedved másokkal foglalkozni.
2016. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd, neked kéne ismerned. Érdemes szóba hozni a dolgot? Elvakultan szerelmes, mondhatsz bármit, csak te leszel a rossz.
2016. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Pl nem szólnék bele te nagyon hülye
2016. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a sok ilyen agyhalottat akinek nincs saját élete és a barátnőjével foglalkozik.szánalom
2016. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó ha tudja az infót, mondd meg neki, de ő dönt. Ha el akarja szúrni az életét, csak tessék. A pasi sosem fog elválni.
2016. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3.-5.-6. leülhettek egyes a felelet. Jelzem, attól hogy valaki nem írja ki egy oldalas monológban a pontos hátteret, még nem azt jelenti, hogy agyhalott, sz@@kavaro vagy nagyon hülve. Csak azt, hogy nem akar minden részletet megosztani. A barátnőm régóta van ebben a kapcsolatban és nem tud kitörni belőle, mindent megosztott velem kérdezés nélkül, és sose tudtam neki tanácsot adni vagy nem fogadta meg, ha kért. Most abban a hitben él, hogy hamarosan közös jövőjük lesz és a barátja hozzá költözik, de érzi valami nincs rendben. Engem mindig kihúzott mindenből, mindenben támogatott és én is mindig meghallgattam. Mondtam neki hagyja már ezt az egészet, hogy nem érdemes várnia, de sose ítéltem el, mert az ő kapcsolatuk és az ő élete. De ha ezt megfogja tudni, akkor én fogom végignézni az összes könnyét, a padlófogását, és azt is, ha akármi mást vált ki belőle majd a nagy igazság. Nem huszonévesek vagyunk és átmentem én is sokmindenen, voltam mindegyik oldalon. Eddig úgy voltam vele, ha engem csalna meg valaki, vagy hazudna arról van-e gyereke, akkor örülnék, ha elém állna egy jó vagy akár rosszakaróm is és elmondaná a tényeket. És volt is ilyen, jelentkeztek nálam, hogy hát én lennék akivel megcsaltak, azóta a csajjal jóban vagyunk a pasimat meg kivágtam a p@@be, mert hazudjon másnak a szemébe, ne az enyémbe. De most itt állok nézek mint béka a tóban, hogy és akkor most mi legyen. A férfi sose fog eljönni otthonról, ez világos. De mint barát melyik lehetőséget választanátok 1-es, 2-es vagy 3-as. ? Ti, nem én!

Aki meg nem rendelkezik empátiával, annak akkor felteszem egyszerűbben a kérdést: szólnál a legjobb barátodnak, ha a nőjén találnál egy meztelen pasit? És tudnád, hogy a barátod épp odavan karikagyűrűt venni a lánynak??? Hazamennél, hogy bocs, hogy láttam vagy szólnál a barátod nőjének, hogy gondolkozzon már el vagy elsétálnál a barátodhoz, hogy vidd vissza a gyűrűt, mert a csajon van egy másik f@@z...

2016. aug. 30. 13:48
 9/16 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm.
2016. aug. 30. 14:19
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Mindenki maga dönti el a sorsát.Én nem szólok bele senki életébe.Ennyi.Azért nem kell lepontozni mert letojom hogy másokkal mi van.
2016. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!