Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Külföldre mentem, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre mentem, a barátnőm pedig folyamatosan a legjobb barátommal van. Lehet okom félni?

Figyelt kérdés

Két hétre mentem el, munkaügy miatt. Pár napja láttam, hogy együtt buliztak. Tegnap is. Ma barátnőm felrak egy képet, "that's how we roll" kocsikáznak haverral, meg a gyerekeivel.

30 éve a legjobb barátom (ami azt jelenti, hogy pelenkás korunk óta), nem tudom elhinni, hogy bármi olyat tenne. A barátnőm viszont nagyon kedveli őt, mindig örül, ha találkozunk vele...szétszed az ideg, holott elvileg semmi okom rá.

Hülye vagyok, és túlreagálom? Vagy mi ez?


2016. aug. 4. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nincs okod félni. Ha szeret, úgyse csal meg. Ha nem szeret, akkor meg nem tök mindegy, hogy megcsal? Úgysincs jövője a kapcsolatotoknak és felesleges is együtt lennetek.
2016. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hìvd fel a legváratlanabb pillanatban a bnödet NE szólj neki hogy hívni fogod vagy utazz haza hamarabb persze ha teheted !
2016. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor nem csal meg, ha megcsal akkor annyit is ért. Próbál téged pótolni valamilyen szinten. Mikor az én barátom utazott el akkor a haverjával mi is elvoltunk mivel hasonlóak voltak ezért jó érzés volt vele lenni mert "kielégitette" azt a hülyéskedést amit a párommal szoktam csinálni. Meg sem fordult a fejemben hogy megcsaljam. Szerintem nincs okod az aggodalomra.
2016. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi rosszindulatú gyökér van itt. :O

Szerintem túlreagálod.

2016. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
50-50.Vagy igen vagy nem.Ugyse fogod megtudni.Mindenki tagadni fog mindent.Én dobnám....
2016. aug. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ennyire nem bízol sem a szerelmedben, sem a legjobb barátodban?
2016. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%
Tudom kiről van szó. Ismerem a barátnődet, és nyigi a barátoddal nem csal meg. Xsak a kollégái közül dugják őt négyen, de a haveroddal nem fekszik le.
2016. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem hasonló körülmények között megcsalt és hazudott mint a vízfolyás hogy mennyire szeret és soha nem csalna meg.
2016. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi lett?
2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!