Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nalatok mi szamit megcsalasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok mi szamit megcsalasnak, es mi az ami megbocsajthato?

Figyelt kérdés
Olvastam egy felmerest es nagyon kivancsi vagyok hogy Ti hogy velekeztek errol.
2016. aug. 30. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tudtomon kívül, eltitkolva találkozna mással, kivéve ha régóta barátok. 22/F
2016. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Minden megcsalás megcsalás és nincs bocsánat!

Megcsalás lehet: Csók,szex,találka..stb

2016. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ui. Pia nem kifogás!!
2016. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Flört, találka, csók, tapizás, szex.

Egyiket se nézem el.

2016. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
89%
Szexuális jellegű beszélgetés (jajj, olyan szivesen dugnék veled, de pasim van...), flört, csók, tapi, cumi, szex. Ez mind megcsalás kategória, ahogy előttem is irták, pia nem kifogás, én taccsrészegen is a nőmnek írom, h szeretem (az egyetlennek). A Zero Tolerancia elvét vallom.
2016. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

A megcsalás hazugságon alapszik...

Akár egy titkos randi, akár egy csók, akár chat vagy bármi.

2016. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha velem van de mast szeret ...

Az nem zavarna h felre kefel ha az csak szex ...

De az erzelmi megcsalast... Na azt nee

2016. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Titkos randi, csók, orális, szex, érzelmi megcsalás.


Ha találkozik valakivel aki barát (állítólag) de nem mondja el legalább utólag (még aznap) az is gyanús, tehát odafigyelnék rá. Mivel amikor összefut valakivel, legyen az akárki, mindig elmeséli. Azt is elmondja, ha épp új embereket tanít be munka közben. Bár munkatárssal sosem lenne semmi. Tekintve hogy mind férfi:)


Ha érzelmileg csal meg, tehát szerelmes lesz másba, akkor értelme nincs, hogy együtt maradjunk, hisz mást szeret. Ha bele tudott szeretni másba, akkor engem már nem szeret, szóval vége lenne.


Ha titokban találkozgat valakivel, az a baj, hogy ha még nem is történt semmi köztük, nem hinném el, mert ugye hazudozott hol/kivel van. Tehát arról is hazudhat, hogy mi történt és mi nem.


1 csók: Ha eddig eljut, én már nem tudnék hinni neki, hogy más nem történt, szóval nem bocsátok meg.


Ha orális kényeztetésig vagy szexig eljut a dolog, azt sem bocsátanám meg, még házasságban sem.

2016. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mar az megcsalasnak szamit, ha tudtomon kivül talalkozik valakivel. Felmerülne a kerdes bennem, hogy miert van erre szükseg es hogy hova vezetne ez. Föleg mivel egyaltalan nem vagyok feltekeny tipus es nem zavarna, ha elötte elmondja, hogy talalkozik valakivel. Igy mar nagyon gyanusnak tartanam a titkolozast.


Habar ezt is valahogy a megcsalas kategoriajaba sorolnam, ez meg olyan dolog, amit meg lehet beszelni, amin tul tudnam tenni magam. A körülmenyektöl függöen, talan egy csok miatt sem buritanam a kapcsolatunkat, ha bebizonyosodna szamomra, hogy baratnöm tenylegesen velem erzi magat boldognak es ez csak valamilyen hülye szituaciobol adodo meggondolatlansag volt. De teny, hogy nem lenne egyszerü lenyelnem.

2016. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Magic85 ***** válasza:
90%
Szia. Számomra megcsalás a csók,simogatás, ölelkeznek,szex minden formája. Az orális is megcsalás😊
2016. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!