Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem jó a szex, viszont elválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex, viszont elválni nem akarok. Miert nézik le annyian ha ilyen helyzetben meg akarom csalni a párom?

Figyelt kérdés

Gerinctelen dolog stb tudom.

De évek óta nem jó a szex. Azt sem tudom mikor élveztem el vele utoljára. Lassan ott tartok hogy egyáltalán nem élvezem.

Viszont az élet minden más területén jól kijovünk, szépen neveljük a gyerekeinket, de mégis ez kezdi megmérgezni a kapcsolatunkat. Ha lenne egy szeretőm, akkor én is lenyugodnék meg itthon is minden rendben lenne. Ráadásul fiatal vagyok még ahhoz hogy ilyen szexben legyen csak részem.

Miert olyan nagy gond ez?


2016. aug. 30. 22:39
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Elhízott a párod? Vagy mi az oka? Régen hogy ment?
2016. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%

Ha helyén tudod kezelni a dolgot és csak szex, akkor semmi gond. Mármint persze, értem, ez szar, minden szempontból, de ez van. Tartsd meg magadnak, a férjed és a gyerekeid soha ne tudják meg, majd te elszámolsz a lelkiismereteddel.


Viszont nem annyira egyszerű ezt két ember között intézni.. ráadásul ha ő beléd szeret, vagy te beleszeretsz, akkor bukott a dolog. Vagy ha egy fszkalapot sikerül kifogni, aki úgy dönt, hogy nem tartja a száját, az szintén nem annyira szerencsés.


Én megértelek, voltam hasonló helyzetben, bár nekünk végül sikerült megoldanunk a problémát. Ezzel nagyon veszélyes vizekre evezel és még most nem is biztos, hogy látod, de a lelked látja kárát.

2016. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem tudsz elélvezni?

A párod technikája miatt? Nem elég nagy neki? Mindig ugyanabban a pózban csináljátok?

Próbáltátok már megbeszélni? Változatosabbá tenni a szexet?.Egyáltalán van köztetek kémia?

2016. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ha szeretiketk egymást és megvan a bizalom akkor nem hiszem hogy ne lehetne vele megbeszélni és javítani rajta hogy élvezd vagy ha már nem vágyik rád akkor ott nagyobb a baj
2016. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem létezne erkölcs a világon akkor nem lenne gond.

Ha ezt magyarázni kell neked akkor nincs miről beszélni.

De te pontosan tudod,hogy ez mennyire helytelen,csak ennek ellenére mégis meg akarod lépni.

2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Arról szó sincs hogy megbeszélni sem próbálom vele a dolgokat. Minden bajomról tud, sokmindent kipróbáltuk már de egyszerűen nem működik. Való igaz hogy már nem is kívánom annyira mint régebben.
2016. aug. 30. 22:58
 7/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Úgy önmagában szerintem nem azzal van a gond, hogy rendes szexre vágysz. Sőt még azon sem akadok fent, hogy mással akarod inkább ezt élvezni.

Ami nem mindegy, hogy hogy intézed az ügyed! A másik háta mögött suttyomban... nos én azt mondom, hogy képzeld magad a másik oldalra. Egy nap lebukik a párod, hogy évek óta félrekefélt, mert veled már nem az igazi a szex. Hogy reagálnál? Mit javasolnál a férjednek, hogy kellett volna ezt megoldani?


Ez a keféljünk akivel jó, teljesen jó, amíg az ember magának felel. De egy párkapcsolatban ketten vagytok. Vagy tekints a párodra társként és keressétek a közös megoldást (akár a nyílt házasságot is), vagy inkább ismerd be, hogy mégsem tudsz felnőni ehhez a kapcsolathoz.


Szóval nálam egy bökkenő van, amit isten igazából nehéz megbocsátani, nem az, hogy mással hancúrozol, nem az, hogy neked ezzel gondod van, még az sem, hogy mással szeretnél. A legnagyobb árulás az, hogy nem mondod el a párodnak mi a gond, inkább kezelésbe veszed magad, és a másik becsapása. Ezzel veszted el az emberi tartásod, méltóságod és a bizalmat, és ezzel együtt a párkapcsolatod.


Ha fontos a párod és szeretitek egymást, meg tudjátok oldani. Ha ez csak egy kényelmes látszat házasság, akkor marad a szomszéd bácsi.

2016. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Akkor azért nem tudsz élvezni mert nem kívánok. Szerintem.
2016. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hetes.

Hidd el annyiszor elmondtam már neki mi a gond, hogy megszámolni sem tudom! Mindent megmutattam neki, hogy nekem hogy jó. Ezek utan sincs változás.

2016. aug. 30. 23:05
 10/26 Noren1989 ***** válasza:
48%
Noblesse-el értek egyet. A hazugság része a probléma inkább.
2016. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!