Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem akarok lefeküdni a barátommal. Nem fiatal kezdő vagyok, de még nem voltam pasival. A barátommal sok intimitás van köztünk, de csak petting szinten. Gondoltam arra is, hogy aszexuális lennék (aki nem ismeri keressen rá), esély megvan rá, de nem tartom valószínűnek.

Szeretem, tudom, hogy ő is, de valamiért nekem fontosabb, hogy megöleljen, vagy hogy csókolózzunk, mint hogy szexeljünk. Beszéltünk róla, azt mondta, nem zavarja -egy darabig. De engem ez nem villanyoz fel, egyszerűen hidegen hagy. Baj van velem? Kérlek, csak rendes válszokat, mert zavar ez engem, csak nem tudom megoldani. Köszönöm.

19/L és 20/F



2016. jún. 28. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kaptál időt. Ne feszeng rajta. Egyszer csak majd azon kapod magad, hogy letéped róla a nadrágot.


23/F

2016. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még beszéljetek róla többet, mert lehet, hogy gátlásos vagy előtte és félsz előtte ennyire megnyílni.


De az is lehet, hogy nem villanyoz fel téged eléggé annyira, hogy egyszerűen mindennap kívánjad a szexet (tehát ő nem izgat fel téged egyéb módon eléggé)


Bajotok lesz ebből a későbbiekben, ha ő többet szeretne, te pedig nem, akkor itt szakítás is lehet, és akkor mindenki olyan párt keres magának, ahol a saját igényeihez mérten tudja kiélni a szexuális életét.

2016. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!