Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Megismertem egy sracot, kb 1 honapja, azota mar nagyon sokszor talalkoztunk hetvegen de mindig csak tarsasagban iszogattunk, de sokat voltunk egyutt. Egy olyan alkalom volt hogy talalkoztunk kettesben, de nagyon jo volt. Volt egy olyan hogy egy iszogatas utan nala aludtam, de nem tortent koztunk semmi, csak ilyen 'erzeki olelesek' de csok, se szex nem volt. Azota megorulok erte. De nem tudom hogy mit tehetnek. Nem vagyok szerelmes vagy ilyesmi, csak iszonyatosan vonzodok hozza. Es ugyerzem ois hozzam mert adott mar jeleket ugye. De valamiert megsem tortenik semmi. Elvileg csak "baratkozunk". Akarhanyszor felhozom neki hogy talalkozzunk mindig mondja hogy oke, es akkor hivjuk meg el ezt meg azt. Es nem ertem. Olyan mintha valami gatlas lenne benne, mintha nem merne velem kettesben maradni. Pedig eddig akarhanyszor kettesben maradtunk mindig utalt ra hogy bejovok neki, meg ugye az olelesek, meg mikor egyutt aludtunk akkor is allandoan magahoz huzott simogatott stb, de ugye nem tortent semmi. Nem ertem. Es ha talalkoznank ketten lehet hogy megprobalnek lepni, csak egyelore nem ertem miert nem marad velem ketten. Szerintetek mit csinaljak? Egy ferfinak hogy lehet az ilyet eloadni, hogy nagyon vonzodom hozza es megakarom kapni?

Ferfiak, nok velemenyere is kivancsi vagyok nagyon.

21/L



2016. máj. 22. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ő lép!
2016. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy úgy, várj csak a szőke hercegre a fehér lovon, neked semmit sem kell tenned, hisz te vagy a hercegnő
2016. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én férfiként voltam hasonló szituban. A lány igent mondott, mikor randizni hívtam, de hívott másokat, vagy pedig a megadott nap előtt felszívódott. Rákérdeztem nyíltan, hogy van-e kedve velem randizni, mert tetszik nekem. Erre megkaptam a nyílt nemet, és tudom, mi a helyzet.

Ha akar valaki valamit, akkor csinálja szerintem, és nem "jeleket" osztogat, amiket aztán lehet elemezgetni. Nem. Az egyértelmű.

Mondjuk, ti fiatalabbak vagytok - ha esetleg mégis gátlás akadályozná, gondolkozz el azon, akarsz-e olyan férfit, akinek ahhoz nem volt töke, hogy randira hívjon vagy korrektül elutasítson.

Döntésre nem kényszeríthetünk senkit, de neked meg jogod van hozzá, hogy tisztán láss és vasárnap hajnalban ne ezen pörögj hiába. Közölheted vele, hogy összezavar, amit csinál, mondja meg, hogy látja a dolgokat.

33f

2016. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
", meg mikor egyutt aludtunk akkor is allandoan magahoz huzott simogatott stb, de ugye nem tortent semmi.....21/L" No ezt én sem értem, hacsak a kiszemelted nem 10 év alatti! Szerintem akármennyire is vonzonak találod egyébként keress egy nagyfiut:-)
2016. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon nem tetszel neki, vagy még nem találta meg a tökeit.
2016. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!