Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ilyen pasi mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasi mit gondol magában?

Figyelt kérdés

Kollégám az illető, 7 éve dolgozunk egy helyen, barátnak nem mondanám, néha váltunk pár szót, szóval annyira nem ismerem, de azért nem is idegen.


Azt egész biztos tudom róla, hogy a felesége is itt dolgozott egy darabig. Mindenki tudja, hogy a pasi félrelépett egy fiatalabb nővel, és elváltak. Van két gyerekük, és nem túl sűrűn látogatja őket. A nő azóta keresett másik munkát, gondolom látni se bírja.


A lényeg, hogy egy ideje a pasi elég aktív a facebook-on, holott eddig nem igazán volt az. Pl. a gyerekiről az elmúlt években nem rakott ki egy képet sem.

Most meg ontja az olyan posztokat, amik a hűségről szólnak, a szerelmi bánatról, hogy nem fontos a másiknak, meg a szerelem és házasság fontosságáról.

Az ilyen "Az élet értelme hogy találj valakit, akivel megházasodsz, gyerekeitek lesznek, és együtt öregedtek meg."

Komolyan már rendesen felhúztam magam, mikor a negyedik ilyen posztot görgettem végig, hogy az ilyen mit képzel magáról?! Mindenki tudja, hogy félrelépett, otthagyta a családját, az új nőjével elvileg együtt vannak, de úgy hallottam nem élnek együtt. Pont ő veri magát, hogy hűség meg egy életen át együtt, meg aki fontos, az kitart melletted, mikor ő volt az aki les.zarta a családját egy nőért?!

Nem a facebook-on élem az életem, és megoldottam, mert leállítottam követését. Ez a része el van intézve, köszi!


Csak mint nő, mint másik ember, nem tudom felfogni, hogy ilyenkor egy pasi mit gondol magáról?

Amúgy van bennem némi egészséges káröröm, hogy megérdemelte, mert az sima ügy, hogy a kapcsolatában nem boldog.

De olyan irritáló, hogy ennyire kétszínű valaki, és úgy posztolgat, hogy közben mindenki tudja, hogy valójában milyen ember, és mit csinált.


Hátha valaki jobban érti, mi zajlik a fejében.



#hazugság #álarc #kétszínűség #facebookon az áloméletem
2016. aug. 31. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az exfeleségem csinálja hasonlóan. Amikor már a sokadik bántó és félreérthető postját láttam, leállítottam a követést. Elkezdte a facebookon élni az életét minden kis szart megoszt. Ilyen érzelmes dolgokat (holott sosem volt az) , motivációs dolgokat, meg csomó olyan szemetet ami nem is jellemző rá (ismerem 13 évig éltünk együtt). Engem pedig próbál rossz színben feltüntetni, miközben ő miatta mentünk szét. Ez legyen a legnagyobb öröme az életben:)


Úgy gondolom ezek ilyen magamutogatási kényszerek, hogy nézzétek én vagyok a mintaember, én vagyok a megtestesült jóság, érdekes vagyok, szorgalmas vagyok, tettrekész vagyok, közben meg ezekből semmi sem igaz, megt csak arra képesek hogy a telefonjukat nyomkodják. Mikor már a tettekre kerülne a sor elfogy az akaraterő....

Ez az ürge is ilyen lehet facebookon veri magát közben meg a gyerekeiért a kisújját sem mozdítaná meg.

Én már megtanultam ne a facebook alapján ítéljünk meg egy embert hanem személyes ismerettség alapján. Ha a viselkedése mást mutat, posztolhat ő bármit, maximum nevetek rajta cinikusan......


Az hogy mi zajlik a fejükben még ők sem tudják szerintem.

Nyomik és kész.

2016. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

" közben mindenki tudja, hogy valójában milyen ember, és mit csinált. "

Miért, kérdező, milyen ember? Egy megcsalás és válás van mögötte. Honnan tudod, hogy a megcsalás miatt váltak el, és az nem csak revans volt?

De, oké, tegyük fel, igazad van. Megcsalta a feleségét , az meg elhagyta. Te tudod, mi a hűség? Azt hiszed, hogy tulajdonság, ugye? Lótüdőt! A hűség egy állapot, amit a másik félnek kell fenntartani. Ha engem megcsalnának, (mint ahogy egyszer, 20 éve meg is történt) először magamban néznék körül. Mi az, amit rosszul csináltam, mi az amiben kevés voltam a páromnak? Miért nem tudtam megőrizni a szerelmét és a hűségét? Ti nők szeretitek felcserélni az okot az okozattal, aztán csodálkoztok, ha ugyanaz történik veletek minden pasi mellett.

2016. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt félreértenél. Nem egy frusztrált, sikertelen fiúcska vagyok. Szeretem és tisztelem a nőket. 16 éves korom óta, vagyis 41 éve figyelem és tanulom őket. Több tucat felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után értem révbe, és találtam meg életem szerelmét.

A megcsalásom történetét is elmesélem okulásképpen.

Szóval a mi az abszolút 0-ról indultunk. Volt két mélytányérunk, két kanalunk, (ezeket is a kórház étkezőjéből emeltük el), meg annyi ruhánk, ami rajtunk volt. Olyan albérletben kezdtünk, amiben reggelre belefagyott a pohárba a víz, ha este 10-jor lekapcsoltam a olajkályhát. Nem ragozom. A lényeg, hogy szegények voltunk. Nem izgultunk ezen, fiatalok voltunk, tele életkedvvel, bizakodással. Másod- és harmadállást vállaltam, hétvégén kőműves mellé jártam segédmunkásnak. Szépen gyarapodtunk. Csak éppen a feleségem egyre kevésbé érezte nőnek magát mellettem, és én ezt nem vettem észre.

Amikor beütött a krach, persze nekem is az volt az első gondolatom, hogy micsoda hülye qrva az én feleségem! Mi a bánatot tud adni az a másik pasi, aki mind külső, mind belső tulajdonságait tekintve messze elmarad mögöttem? Időbe telt, míg rájöttem, hogy mit tudott adni; IDŐT! Odafigyelést! Törődést!

Csak azt akarom mondani ezzel, hogy akit megcsalnak, a legtöbb esetben annak is vastagon benne van a keze a dologban.

Oké! A hűség szobrát nem egy pasiról fogják megmintázni, ez tény. De (főleg kívülállóként) nem szabad egyből őrá húzni a vizes lepedőt, ha baj van a házasságával.

2016. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!