Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Mit gondol ilyenkor egy pasi magában?

Figyelt kérdés
Kis hülyeség miatt elkezd hisztizni és emiatt szakít, majd mint valami tini, gyorsan törli is facebookról hogy kapcsolatban van velem. Ennek ellenére írogat meg felhív, hogy jaj hiányzok neki, ő nem akart szakítani, mert még szeret, de így inkább lesz egyedül. Nem reagálok semmit, vissza se írok neki, de elmondtam neki hogy gondolkozzon el és kérjen bocsánatot amiért egy kis hülyeség miatt ekkora drámát csapott, utána beszélhetünk békülésről. De ő nem kér, mert én vagyok a hibás hogy kihoztam belőle azt a viselkedést. Oké, akkor hagyjon békén végleg, ezt mondtam neki. Erre fel csak írogat és folytatja....
2014. márc. 27. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves 12?
2014. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd abbahagyja előbb-utóbb.

De mi volt az a "kis hülyeség"?

2014. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az volt az indok, hogy múlt héten készülnöm kellett egy elég nehéz vizsgára, és azon a héten nem nagyon beszéltünk, mert tanultam. Neki meg ez nem tetszett és eljött ezzel a szakítás dologgal vizsga előtt 2 nappal...
2014. márc. 27. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy most nincs rá időd, mert férfit keresel, gyereket meg majd csak jóval később vállalnál, mert még ahhoz túl fiatal vagy. :)
2014. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tiszta hülye. Ugye nem írok vissza neki, hiába küldözget képeket vagy bármit, erre fel írja: "jól van, duzzogjál, abba ne hagyd", 10 perccel később meg: "kibékülünk?" ...
2014. márc. 27. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint egy nagy gyerek
2014. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eretlen...
2014. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!