Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális hogy ennyire tolerálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire tolerálják a megcsalást?

Figyelt kérdés

Két legjobb barátnőmről van szó. Mindent elmondunk egymásnak, meghallgatjuk egymást. Nekem volt egy érzelmileg megerőltető kapcsolatom, rengeteg veszekedéssel, 1 év után vége lett. DE sose csaltuk me egymást, nagyon szerelmesek voltunk. Csak sajnos vége lett....

Közben azt látom hogy a barátnőim boldogan élnek DE! az egyik rendszeresen csalja a barátját, még erotikus képeket is küldd más pasiknak, velük meg haza bulikból stb. Ismerem a barátját és akármilyen gyökérség, elmondtam neki, mellesleg hozzáteszem a pasi 10/10-es, szó nélkül elfogadnám. Kicsit megrázta a dolog, de kibékültek, mikor megcsalta a lány arra is legyintett, boldogok, mindent megvesz neki stb.

Másik barátnőmnél fordított a helyzet, a fiú csalja állandóan, más lányokkal van, képeket tesz ki velük fbra, napokra eltűnik stb. A barátnőm azt mondja biztos csak barátok. Látták is más lánnyal csókolózni, viszont erre a lány azt mondja biztos rég volt, nagyon szerelmes és nem akarja el.baszni a 2 éves kapcsolatát ezzel.

Szerintetek ez normális hogy ennyire le.szarják mit tesz a páruk és csak az a fontos hogy legyen egy partnerük?

Én itt szenvedek hogy régóta nincs barátom és fáj, ők meg elnézik, hogy megcsalják fűvel-fával őket.

21 vagyok, a két lány 18.


2016. aug. 31. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám ezt tolerálni. Ez a két éves dolog.. Ha ezt egy 27 éve házasságban élő nő mondja, hogy a gyerekei apja félrement egyszer, és nagyon megbánta, na akkor megértem, ha esetleg megbocsát neki. Viszont 18 évesen, 2 év kapcsolattal mire számít? Nem is értem.
2016. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a két lánynak sem ez lesz a végleges kapcsolata és ők is tudják. Egyelőre elvannak így, s jó nekik.
2016. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pasiknál is ez van, nem tudom, mi az oka. Én nem nézem el.
2016. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod, kinek mi a normális, nekem már egy csók is kizáró ok.

Más pedig mindent eltűr.

2016. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó pár éve volt egy kapcsolatom, ahol én is toleráltam. Belegondolva azért tettem, mert nagyon szerettem és mert féltem, hogy elhagy. Micsoda baromság így utólag belegondolva. Attól, hogy megbocsájtottam neki, teljesen elvesztettem a tartásom, sem ő, sem én nem tudtam tisztelni magam többé.

Lejtmenetben ment tönkre a kapcsolat, hiszen ahol nincs tisztelet, nincs szeretet sem, csak a görcsös kapaszkodás, megfelelni akarás.

2016. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy csak ugródeszkának tekintik egymást a párok, akiket felhoztál.


Normális (?) ember nem hiszem, hogy tolerálja a megcsalást.

2016. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát, valakinek ez megy.

nekem azért sincs kapcsolatom, mert az ilyeneket nem bírnám, egy JÓ kapcsolatot (kölcsönös tisztelet, bizalom stb) meg nehéz kialakítani/találni olyat akivel működne.


valaki megelégszik ezzel is, az ő dolguk :)

2016. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem normális. de én azt mondom,hogy ne szólj bele. az ő dolguk.

én is úgy vagyok vele ,mint te, nem tudnék megbocsátani megcsalást.és én sem lennék képes megcsalni a másikat. ha tegyük fel nem szeretem,akkor meg szakítanék és utána mennék máshoz.

az meg nevetséges,hogy nem akar egy két éves kapcsolatot eldobni ezért. 18 évesen 5 perc alatt találna új barátot. talán olyat,aki jobban megbecsüli. sok a két év, de ha nem működik akkor nincs miről beszélni.

2016. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez számomra is fura. Én nem nagyon tudnám ezt tolerálni, azt hiszem nagyon fájna egy ilyen eset, hogy utána már semmi nem lenne olyan, mint volt... "Kígyók a fűben", talán így lehetne jól jellemzni.


És én sem tennék ilyet, távol áll tőlem sok más férfi által megideologizált "az olyan megcsalás nem is megcsalás" "a férfinek szüksége van erre"(???) "vadászösztön" meg a többi dolog... Inkább egy stabil, erős és jól működő kapcsolat, én ebben hiszek (hinnék).


Mások pedig, hogy mit csinálnak az az ő dolguk. Ha nekik jó... csinálják. Ettől számomra még ugyanolyan emberek maradnak, csak az kizárt, hogy én összejöjjek egy ilyen nővel, férfiak esetén pedig kizárt, hogy helyeseljem a dolgot. Őszintén, de nem bunkón elmondanám a véleményem a dologról.


Persze ez csak egy vélemény a tengerben, és lehet túlságosan "álmodozó" is vagyok, hogy ilyeneket gondolok.

2016. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, hogy baratnöid hencegesböl vagy bizalombol osztottak meg veled titkaid, de azzal, hogy visszaeltel ezzel a bizalommal, te sem vagy a loyalitas mintapeldaja!


Persze, teged az erkölcs bajnoka cimere motivalt, nem az elvezkedes, de ettöl meg nem a te dolgod eldönteni, hogy mas titkait, föleg baratnödet megoszd barkivel is!


Mielött most itt agyon lepontoznanak (ha meg igen, az sem hat meg), termeszetesen en sem tartom helyesnek, amit csinalnak. De baratkent ezt velük beszelnem meg. Ha meg nem ertenek egyet velem, akkor eldöntöm, hogy ennek ellenere el tudom e fogadni öket barataimnak vagy tulsagosan különbözik az ertekrendünk ahhoz.


Es nezz magadba, hogy a 10/10-es pasinak nem -e azert mondtad el a titkot, hatha racsodalkozik, hogy te milyen öszinte lany vagy es mennyire ritka az ilyen stb? ... az, hogy te kapasbol elfogadnad, mar ugye leirtad. Es motivaciod nem -e abban rejlik, hogy miközben masok "boldogan" elik ki vagyaikat, mindenfele komoly következmeny nelkül, te meg egyedül maradtal? Az eremnek mindig ket oldala van!

2016. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!