Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férfiak vagy a nők toleráljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők tolerálják jobban a megcsalást?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább ember függő. Kit mennyire érint meg a párja hűtlensége?
2010. ápr. 20. 11:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a nők jobban tolerálják.

Sok férfi büszkesége nem tudja elviselni, hogy felszarvazták, és szerintem bennük jobban bennük van az ösztön a hódításra, nem olyan ragaszkodóak mint a nők.

De természetesen embere is válogatja. Én a magam nevében tudok beszélni, nő vagyok és megbocsátottam a páromnak, jól tettem, most várjuk az első gyerekünket és nagyon boldogok vagyunk.

2010. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nők.
2010. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ember - meg temperamentum függő.Hallani olyan férjekről, férfiakról akik "elviselik" hogy a feleségük/párjuk fehérmájú; de olyan is van hogy egy nő huny szemet felette, mert a családi egységet meg akarja őrizni. Személy szerint én se férfinál se nőnél nem tartom indokoltnak az ilyesmit. Amikor rájöttem hogy gubanc van és mással is félrekavarhat az exem, rögtön kiléptem, pedig kérlelt, hogy "soha ilyet"...
2010. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
11:28-as ffi v nő vagy?
2010. ápr. 20. 11:32
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is embere válogatja.
2010. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem évek.mármint ezen azt értem,hogy ha a férjem 20 év alatt egyszer megcsalna biztos megbocsájtanék neki mert 20 évet egy botlásért nem adnék fel.de szerintem ez sok hosszú kapcsolatban így van.én rengeteg pl.tudok ahol mind a kettő megbocsájtott 50-50%.
2010. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ember nemétől,hanem a személyiségétől függ,mennyire hajlamos ilyen esetekben megbocsátani.Van,aki könnyebben túlteszi magát az ilyesmin,és van,aki nem képes megemészteni.Függetlenül attól,férfi-e,vagy éppen nő.
2010. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy a nők. Ők tolerálnak jobban, ők ragaszkodnak jobban, ők képesek inkább odadobni a büszkeségüket, ők foltozgatnak ott ahol már nincs is mit...
2010. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, h a nők (vagyis mi, nők) jobban tolerálják (továbbiakban T/1) a megcsalást. Miért? Mert egy nő könnyebben megbocsát, könnyebben túllép dolgokon, mint egy férfi, főleg, ha párkapcsolatról van szó. Egy nő többet tűr, többet képes szenvedni is, akár egy rossz párkapcsolatban is... Vagy ha a férfi bántalmazza...

Tapasztalatból mondom, volt olyan fiú az életemben, aki - tán férfiúi természetétől fogva - úgy akart engem lerázni, vagyis elérni nálam, h szakítsak, h azt mondta, megcsalt. Én meg, a naiv szerelmes megbocsátottam neki. Az már mellékes kérdés, h később kiderült, nem történt semmi...

De sztem mi, nők sokkal több mindent elnézünk a férfiaknak, vagy a párunknak, és sokkal több mindenre képesek vagyunk, ha a szerelmünkről, vagy párkapcsolatunkról van szó. Elhisszük a férfinak, hogy megváltozik, h többet olyan nem fordul elő, és társai...


Bár nyilván vannak kivételek, meg sok esetben emberfüggő is. De az én tapasztalatom - ismerőseim körében is - ez.


Nem tudom, ez miért van így. De egy férfi sztem annyira a szívére veszi, ha vki megcsalja, ha nem ő az egyetlen, h nincs az a nő, akinek meg tudná bocsátani. (Persze ez is csak nagy általánosságban.)

Különben nézd csak meg: hány olyan nő van, aki 3.-ként szerepel egy kapcsolatban, vagyis szeretője egy nős férfinak.

De mutass nekem csak 1 férfit, aki férjezett nővel huzamosabb kapcsolatot tart fenn... A férfiak nem szeretnek 3.-ok lenni.

(24/L)

2010. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
A nők a szivűkre hallgatnak, s ezért könnyebben meg is bocsájtanak,bár az én párkapcsolatomban a párom is bocsájtott már meg, de persze mindig is hallhatom!
2010. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!