Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sok lány/nő miért kezeli úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány/nő miért kezeli úgy a megcsalást, mintha az csak a férfiak bűne lenne?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nincs ezzel személyes esetem, és nem szeretnék általánosítani sem!


De nem értem ezt a mentalitást, és egyre többször olvasok/hallok ilyet.

Ha a férfi lép félre, akkor micsoda mocsok szemét, aki nem bírt a farkával, szegény nő, ő ártatlan, ő semmiről sem tehet. Pont.

Ha a nő megy félre, akkor meg hirtelen mindkét fél a hibás, meg különben is a pasi nézzen magába, biztos elhanyagolta a csaját, biztos nem szerette eléggé, stb stb stb, a lényeg, hogy a pasi sokkal hibásabb.


Ugyanúgy olvasok sok olyat, hogy ha nő csalta meg a párját, akkor egyből "biztos a lelki világa", "biztos becsapták", "biztos csalódott a párjában amit a pasija nem vett észre" stb, tehát megy a mosdatás, de ha pasi csalja meg a csaját, akkor le van rendezve annyival, hogy "dobd ki azt a disznót, erre NINCS mentség".


Még egyszer leszögezem, tudom, hogy ez nem a többség, de nem értem ezt a mentalitást. Férfiaknál ezt nemigen látom/hallom, de nőknél elég sokszor.


Egy példa: Nemrég láttam egy cikket, ami arról szólt, hogy egy csaj csúnyán megcsalta a pasiját, aki erre bosszút állt. (nem erőszakosan, de eléggé kreatívan) Őszintén a csaj megérdemelte.

Erre jött minimum 6-7 lány, aki elkezdte mosdatni a csajt, hogy ez nem csak 1 emberen múlik, meg nézzen a pasi magába, meg ilyen pasit jó is, h megcsalt stb, effektíve nekik még a pasas volt a bűnös, amikor a csaj k¤rt félre.


Persze tudom, hogy nem szívesen ismerik be, hogy a saját nemükből való ember a hibás, de sok lány is kiosztotta ezeket, hogy mégis miért a férfi a bűnös, amikor egyértelműen a lány a hibás.



Miért van valakinek ilyen mentalitása?

Ha a nő lép félre, akkor miért evidens nekik, hogy mind a két fél hibás (de persze a férfi jobban szerintük), míg ha a férfi lép félre akkor a nő az ártatlan bárányka?

Ti mit gondoltok?


És nem 15 éveseknél látom/olvasom ezt, hanem huszonéveseknél vagy akár harmincasoknál is.

Az ilyen fesztiválos hülyeségeknél is. A lány lefekszik a jegyért, akkor is le van rendezve annyival, hogy "oké ribi, de milyen pasi az aki ilyet csinál" stb.


Miért van ez? Vagy én látom rosszul?



2016. júl. 17. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem szentírás ez, sok a baki, de van benne igazság. Az tényleg igazságtalan mikor a felszarvazott férfit hozzák ki bűnösnek.
2016. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Femináci kettős mérce, sajnáltatás.
2016. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Én mindkét esetben azt gondolom, hogy mind a két félen múlik.
2016. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

A férfiak, reálisan gondolkodnak. Ésszel, információk alapján mérlegelnek, döntenek.

A feminácik ezt mind megspórolják, ők ész, és gondolkozás nélkül, "érzésből" azonnal ítélkeznek. Mivel gyűlölik a férfiakat, a saját személyiségzavaruk miatt, ezért mindig, mindenért a férfi a hibás a szemükben. Előszeretettel használva a "nincs mentség" kifejezést, mert érveik nincsenek.

2016. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez mind azért van, mert manapság az összes média (beszélgetős női műsorok,női magazinok, és így tovább) mind azt sulykolja a nőkbe, hogy "szép vagy, tökéletes vagy, csak azért mert nő vagy, ha a pasid nem hordoz a tenyerén, dobd ki és légy boldog mással", és erre még rátesznek egy lapáttal a habzószájú feministák (akik már-már femináciknak, nősovinisztáknak számítanak).

Ezért van egyre több lány egója elszállva, és ezért gondolják az ilyenek azt, hogy egy nőnek tulajdonképpen mindent el KELL nézni, csak azért mert az illető nőnek született.


Én olyan történetet olvastam, hogy normális házaspár volt, vállaltak 2 gyereket, mert annyit szerettek volna. Erre a második gyerek után anyuka gondolt egyet, és közölte, hogy ő a gyerekekkel lesz, nem megy vissza dolgozni. A férje hiába kérlelte, fenyegette, semmi sem használt, így a férfi, mint egy igás barom túlórázott stb, mert nem akart a saját gyerekeinek rosszat, hogy kisgyerekként azt kelljen megélniük, hogy a család szétesik, és nem akarta, hogy anyuka ellene fordítsa őket.

Anyuci viszont 1 év után lelépett (a gyerekek nélkül, már mindkét gyerek 4-5 éves volt), és hagyott egy levelet a férjének, melyben leírta, hogy sajnálja, de már nem szereti őt, mert sosincs rá ideje, így talált mást magának. Érted, a nő ezt művelte a férjével, és utána még ő lépett félre.

És itt jön a feketeleves: megjelentek a komment részlegnél az erős "feministák", és tulajdonképpen akármit csinált volna az apuka, ezeknek akkor is a férfi lett volna a hibás, mert:

-apuka eltartotta az ingyenélő anyukát --> milyen buta barom a férfi, hogy eltart egy ingyenélőt, megérdemli ha ilyen papucs

- de ha nem tartotta volna el, akkor meg az lett volna a baj, mert milyen kegyetlen gyerekutáló idióta, hogy egy anyukát kirak az utcára, csak azért mert nem dolgozik

- vállalt sok túlórát---> minek, miért nem foglalkozott a feleségével, érthető, hogy megcsalta

- ha nem vállalt volna, akkor meg milyen szemét, hogy hagyja a családját éhen dögleni.



Az ilyen idióta, buta barom nők miatt utálják sokan az átlag feministákat. Ezek a nők nem feministák, hanem a feminizmus leple alá bújt feminácik/nősoviniszták, akik szerint a férfi egy alsóbbrendű faj, ezért mindenben lehet a férfit hibáztatni. Az ilyeneknek úgysem lesz soha a büdös életben normális párkapcsolatuk. (és persze azért is a férfiak lesznek a hibásak :D)

2016. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
#5 Nagyon jól beszélsz. De biztos töröltetik a hozzászólásodat, mert itt is túlsúlyban vannak, és nagyon hangosan visítanak is.
2016. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

#6


Ha ezt szánsájdoll meglátja :P :D

2016. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
szánsájndollra ráférne már egy jó kiadós kefélés.. jól van srácok, ne tolongjatok, elvállalom a feladatot :D
2016. júl. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Engem is megcsaltam a régi csajom, persze én voltam a hibás, meg ha éreztem, hogy valami nincs rendben, miért nem léptem közbe. Komoly, én azon dolgoztam, hogy több legyen nekünk.

Ja és ennek fejében kidobott.

Lényeg a lényeg, visszaédesgettem magamhoz, lekoptattam a másik pasit, aztán összejöttem egy tündéri lánnyal, és kivágtam.

Érdekes volt látni, hogy könyörög, meg sír.

Persze a megcsalás után nekem kellett úgy csinálnom, mintha minden az én hibám lenne.


Teszem hozzá 35 éves.

Kicsit megszívattam a feminista fejét.

2016. júl. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Aki képes arra fogni a megcsalást, hogy a pasija nem törődött vele, vagy nem találta ki az épp aktuális problémáját, az egy büdös ri banc, semmi más. Ezek pedig csak ürügyek arra, hogy megcsalja a párját. Normális nő leül és megbeszéli a párjával, hogyan tovább, vagy mit kéne másképp csinálni. Ha nem megy, akkor meg szakítás és kész. Csak valakinek egyszerűbb széttenni a lábát, minthogy arra vegye a fáradtságot, hogy megbeszélje a problémát.
2016. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!