Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy jo kapcsolatban ahol van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jo kapcsolatban ahol van szeretet de megis egyejszakas kalandba bonyolodik az egyik fel milyenne valik?

Figyelt kérdés
igen tudom h egy boldog szerelmes ferfi v nö nem lep felre,de azert böven megesik a mai vilagban!arra lennek kivancsi h egy egyejszakas kaland utan ahol furdal a lelkiismeret pat napig kedvetlen bus vagy .vagy ellenlezöleg ugy csinalsz mintha tökeletes lenne es talan tulsagosan is kedveskedsz parodnak?mik a tapasztalatok h egy egyszeri felrelepes gondolatan is el kell gondolkodni,gyanus jelekre gondoltam
2016. szept. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
ez minden, csak nem jó kapcsolat.
2016. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok minden "megesik" a világban, de ettől még nem kell neked is megtenni. Hogy hogy viselkedsz a félrelépés után, az egyénfüggő. Vagy az első után kiderül, és rámegy a kapcsolat (persze vannak ellenpéldák, de azt hagyjuk), vagy az első alkalmat követően egy idő után újra kedved szottyan a kihágásra, majd újra... A kapcsolat pedig vagy így vagy úgy, de semmit nem fog érni. Ha titokban tudod tartani, az egy dolog, ami nem befolyásolja a tényt, hogy aki melletted van és elvileg szereted is, azt folyamatosan becsapod, és megalázod azzal, hogy másokat cuccolsz a háta mögött.
2016. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

aki leszavazott, annak teljes szívemből kívánom, hogy az összes leendő kapcsolata csalja sz@rrrá, és neki ne legyen ereje kilépni belőle.


#1 voltam.

2016. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!