Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni egy számomra nagyon fontos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, általános iskolában volt egy lány barátom, de csak barát. Akkoriban elbújtam a szerelem elől mert féltem tőle és tudtam, hogy kicsi vagyok hozzá, azóta volt tanuló pénzem felnőttebb és érettebb lettem. Régi Lány barátommal sajnos rossz kapcsolatot ápolunk, ez miatt, szeretném megértetni vele, hogy 7 év után sem felejtettem el, szeretnék jóban lenni vele, de nem igazán tudok vele beszélni mert haragszik rám, nagyon hiányzik mint barát s társaság. Nagyon szeretnék jóban lenni vele, kicsit félénk és vissza húzódó sajnos az évek alatt sokat csalódott az emberekben.


Kérdésem az lenne, hogy legegyszerűbben, hogy tudnám elmondani neki, hogy szóba álljon velem, gondoltam egy kézzel írott levélre, vagy valami figyelem felkeltőre. Mi lenne amit ha elolvas jóra gondol.



2015. szept. 9. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan ijesztoen es kozhelyesen hangzik de a legfigyelemfelkeltobb az az ha nem irsz hanem szemelyesen mondod el :) Nem lenne kexved elmenni xy helyre?... Hianyzol.... vagy barmi ami oszinte :)
2015. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
szerintem ezt így mond el,írd meg neki
2015. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szívesen mondanám el élőben, de nagyon keveset van a városban sőt falun lakik, sajnos évek óta nem találkoztunk, nem is tudunk egymással kommunikálni mert haragban váltunk el. Próbáltam neki elmagyarázni és bocsánatot kérni, de nem lett eredménye, nem tudom hogy tudnám jóvátenni, hogy baráti szinten beszélgethessünk, mert ha emailre nem válaszol, talán egy kézzel irott levélre s utána gondoltam élőben találkozni ha válaszol rá.
2015. szept. 9. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha mar egyszer ezt is visszautasitotta, akkor nagy az eselye, hogy megint megteszi :/ persze lehet, hogy idovel megbanta, de ki tudja? Ebben az esetben irj neki egy rovidebb uzenetet hogy sajnalod, de szerinted kar lenne ilyesmi miatt megszakitani a kapcsolatot, esetleg szemelyesen szeretned megbeszelni vele mert hianyolod.
2015. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy azért váltatok el haraggal, mert annak idején csak barátot láttál benne, te viszont egy idő után többet jelentettél neki, ő meg szenvedett tőle, hogy nem viszonozod az érzéseit?


Írtad, hogy "nagyon hiányzik mint barát s társaság".

Annyit szeretnél csak igazából, hogy újra barátok legyetek?

2015. szept. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!