Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, a feleségem félrelépett valakivel, és kidobtam de nem akarja megérteni, hogy lehetne vele megértetni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan megcsalt a kollegájával,nem is tagadja és engem fenyeget ha megcsalom,vagyis mással kezdek majd új életet,azt mondja csak játszott a pasival,nem csalt meg,de evidens bizonyitékaim vannak mert utánna néztem.
2016. szept. 7. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Add be a válókeresetet, az elég egyértelmű.


Utána pedig tiltsd le mindenhonnan és kezdj új életet, ne foglalkozz azzal, hogy ő mit gondol erről.

2016. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már beadtam,csak egy lakásba kell addig is élnünk igy elég gáz.
2016. szept. 7. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, addig egy lakásban kell élnetek. Nem lesz kellemes, de ki kell bírnod.
2016. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinek a lakása? Ha csak az egyikőtöké, akkor a másik költözik.

Ha közös, akkor jobban jártok, ha eladjátok, feleztek, és próbáltok venni egy kisebbet, önállóan. A válásnál a vagyonmegosztás során amúgy is ki kéne fizetni egyiket a másiknak, ha a lakásban akar maradni.

Mikor már a kecót is meghirdeted, akkor talán elkezdi vakarni a fejét, hogy lassan ebből költözés lesz.


Az csak duma, hogy játszott a másik pasival, lehet, hogy inkább arról van szó, hogy miután lebukott, kiderült, hogy pont a szeretője játszott vele. Dugni jó volt, de oda már nem költözhet.


Addig meg csináld azt, hogy feleztek mindent: rezsit, hitelt, mindent. Saját számlát nyitsz, ha esetleg eddig közös volt. Csak magadnak veszel mindent, magad után mosogatsz, pakolsz, stb.

És kezdj el ismerkedni vidáman, elvégre lassan független férfi leszel!


Mit fog csinálni?! Legfeljebb hisztizni tud, megakadályozni nem.

És ha nem tetszik neki a rendszer, akkor nyugodtan elköltözhet!


Az a baj, hogy ő most úgy gondolja, hogy egyszer úgy is megenyhülsz, megbocsájtasz, és minden megy tovább a régiben, főleg ha még a szétköltözést sem tudjátok megoldani.

2016. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
" megcsalt a kollegájával,nem is tagadja.....azt mondja csak játszott a pasival,nem csalt meg" Valahogy' nem értem.
2016. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy bukott le?
2016. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!