Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze lehet jönni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze lehet jönni valakivel pillanatok alatt úgy hogy tartós kapcsolat legyen belőle? Mit gondolotok a témáról?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, néhány hét is elegendő erre ha vevők vagytok egymásra.
2016. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél óra elég volt. Kell a csajszi és kész.
2016. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Én a saját példámat tudom hozni.

Egy nap megismerkedtem a mostani párommal,tök véletlen,de az szerelem volt első látásra,mert mindketten érdeklődtünk egymás iránt.6nap ismerkedés után összejöttünk,s bizony azóta is együtt vagyunk! A legszebb az egészben,hogy egy idősek vagyunk,s hogy a szerelem minden részletét egymással tapasztaltuk ki,de lépésről lépésre.(csók meg a többi),nem siettük el,megtanultunk kompromisszumot kötni stb,s már azt is tudjuk,hogy bizony mi már együtt is maradunk,mert voltak megpróbáltatások,s rájöttünk,hogy nekünk együtt kell maradni! Erős kapcsolatunk van,s rengeteg közös terv a jövőbe nézve. :)

2016. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó nektek, 3-as.
2016. szept. 3. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Össze bizony. Megérzed, ha valakivel egy hullámhosszon vagytok, mikor kitaláljátok egymás gondolatait, egymás vágyait. Néha elég ehhez pár nap is.


30F

2016. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 3 óra ismeretség után jöttem össze a párommal. Azóta 5 éve vagyunk együtt.
2016. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hogy sikerül 3 óra alatt? Elmesélnéd?
2016. szept. 3. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel 9-kor találkoztunk, délután 3-kor már lemondtam az aznapi randit az akkori pasimmal, másnap szakítottam is, bár semmi nem történt beszélgetésen kívül, egyszerűen csak teljesen letaglózott az új pasi. Ez volt két és fél éve. Májusban lesz az esküvőnk. Hát, ezt gondolom róla :D
2016. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!