Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy lány megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megcsalja a pasiját, miért kezdi el őt a többi lány mosdatni, mártírrá avatni, védeni?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már ilyet, a környezetemben is történt ilyen, és nemrég láttam a következő videót:


Amerikában történt, a férfi hazaért a szolgálatból, mert katona volt, több hónap után tudott hazajönni. A lány a jegyese volt.

Erre az a látvány fogadta otthon, hogy a csaj éppen orálisan kielégít egy másik férfit a saját hálószobájukban. A férfit lesokkolta a dolog, majd kidobta a pasassal együtt a csajt is, minden holmijával együtt, és megmondta neki, hogy felejtse el az esküvőt, és többet vissza se jöjjön.


A kommentrészlegen viszont lehidaltam. A lányok/nők többsége (nem mind, de a többsége) még a lányt védte! Olyanokat írtak teljes meggyőződéssel, hogy "milyen tapló a férfi, mert így megalázni egy nőt", "jaj ez a nőnek milyen megalázó, jobb is, hogy az ilyen pasashoz nem ment hozzá", meg még hasonló kommentek, melyben azt ecsetelték, hogy a férfi biztos nem figyelt eléggé a nőre, biztos elhanyagolta őt, de a legjobb komment az az volt, hogy "több hónapig a férfi sem bírta volna ki szex nélkül, érthető, hogy félrelépett".


És ezek a mosdatók kb 20-30 évesek.

És ezt a hozzáállást leginkább nőknél tapasztaltam, ha férfi a megcsaló, akkor teljesen másképp állnak a dologhoz.


De miért ilyenek? Ismerősi körömben ugyanez volt. A srác megtudta, hogy a távollétében a barátnője 4 pasival is lefeküdt, így szakított és kidobta a francba. És ott is a srác volt a szemét, hogy miért nem ült le vele megbeszélni a dolgokat, miért volt vele ilyen kemény.


Nem provokálni akarok, de nem undorító ez a hozzáállás?


Még azon megy a felháborodás, hogy a nőnek megalázó ha kidobják? És szerintük a férfinek nem megalázó, ha az tárul a szeme elé, hogy a felesége/barátnője/jegyese éppen mást cuppant le?



2016. szept. 7. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
De, undorító. Nőként soha nem védtem félrekúró nőket, már az enyhtő körülmények keresését is szánalmasnak tartom. Viszont ilyennek sem találkoztam még, hogy egy egyértelmű szituációban valaki rögtön a faszinak esett volna neki... szóval ez inkább túlzásnak hangzik. Olyan tényleg van, hogy a nők és a férfiak is hajlamosabbak elnézőbbek lenni a saját nemükkel szemben, de ilyen nyilvános védést értelmes embertől nem igazán szoktam látni.
2016. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen "mosdatók" 90%-ánál a mosdatás, védés szinte biztos, hogy személyes érintettséget takar. Azaz biztos, hogy nekik is vannak zűrös ügyeik, netán meg is csalták már a párjukat, de a saját lelküket nyugtatják a védelmezéssel, hogy nem baj, semmi probléma, úgyis a férfi a hibás.

Szánalmasak az ilyenek. Az ilyenek nem nők, hanem a női nem szégyenei.

2016. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de elég undorító jelenség. Már én is tapasztaltam.
2016. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Én még sose láttam ilyet, de elég undorítónak gondolom.

Mondjuk nem értem azt se, aki katonának a menyasszonya, nyilván "hanyagolja" őt a pasi, ha pár havonta jár haza... De akkor szakítson, vagy bírja ki, ne pedig megcsalja.

2016. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

megcsalni valakit gerinctelen dolog, akár nő akár férfi teszi...ha a szerelem el is múlik, azért emberileg illene tisztelni egymást, megbeszélni vagy szakítani, nem egyből mások karjaiban keresni a megoldást a saját hiányérzetükre...

voltam távkapcsolatban, hónapokig nem tudtunk találkozni, mégsem léptem félre pedig mégcsak ki sem derült volna és simán megtehettem volna hogy akár mindennap más-más pasival..

van aki képes rá, van aki nem

25L

2016. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi, ugyanez megy a másik oldalról.Ott azzal védik, hogy a férfi ösztönlény, genetikailag kódolba van a hűtlenség belé, vagy éppen hogy biztos elhanyagolta őt otthon az asszony...

Mindkét oldalról undorító az ilyen hozzáállás.

2016. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele de én nem védem egyáltalán azokat akik megcsalják a párjukat,(legyen az férfi, nő,egyéb)sőt mélységesen megvetem.

20/N

2016. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvastam el a leírást, de szerintem nem védik őket több esetben, mint a férfiakat.
2016. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is elítélem az ilyeneket.

De a férfi verziót is, és én is fiú vagyok!

Gusztustalan, amikor valaki a félredugó férfit azzal mentegeti, hogy a férfiakat effektíve valami állattá degradálja azzal, hogy kijelenti, hogy a férfiak "ösztönlények".

2016. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nők a nőket védik, a férfiak meg a férfiakat. Ha egy pasi lép félre, ott meg olyan kommentek vannak a többi férfitől, hogy "jól tetted haver!", "én is ezt tettem volna!", "ilyen egy igazi férfi!", "a hódítás a természetünkben van, biológilag belénk hódolt, nem tehetünk róla", stb. :P
2016. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!