Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy lány megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megcsalja a pasiját, miért kezdi el őt a többi lány mosdatni, mártírrá avatni, védeni?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már ilyet, a környezetemben is történt ilyen, és nemrég láttam a következő videót:


Amerikában történt, a férfi hazaért a szolgálatból, mert katona volt, több hónap után tudott hazajönni. A lány a jegyese volt.

Erre az a látvány fogadta otthon, hogy a csaj éppen orálisan kielégít egy másik férfit a saját hálószobájukban. A férfit lesokkolta a dolog, majd kidobta a pasassal együtt a csajt is, minden holmijával együtt, és megmondta neki, hogy felejtse el az esküvőt, és többet vissza se jöjjön.


A kommentrészlegen viszont lehidaltam. A lányok/nők többsége (nem mind, de a többsége) még a lányt védte! Olyanokat írtak teljes meggyőződéssel, hogy "milyen tapló a férfi, mert így megalázni egy nőt", "jaj ez a nőnek milyen megalázó, jobb is, hogy az ilyen pasashoz nem ment hozzá", meg még hasonló kommentek, melyben azt ecsetelték, hogy a férfi biztos nem figyelt eléggé a nőre, biztos elhanyagolta őt, de a legjobb komment az az volt, hogy "több hónapig a férfi sem bírta volna ki szex nélkül, érthető, hogy félrelépett".


És ezek a mosdatók kb 20-30 évesek.

És ezt a hozzáállást leginkább nőknél tapasztaltam, ha férfi a megcsaló, akkor teljesen másképp állnak a dologhoz.


De miért ilyenek? Ismerősi körömben ugyanez volt. A srác megtudta, hogy a távollétében a barátnője 4 pasival is lefeküdt, így szakított és kidobta a francba. És ott is a srác volt a szemét, hogy miért nem ült le vele megbeszélni a dolgokat, miért volt vele ilyen kemény.


Nem provokálni akarok, de nem undorító ez a hozzáállás?


Még azon megy a felháborodás, hogy a nőnek megalázó ha kidobják? És szerintük a férfinek nem megalázó, ha az tárul a szeme elé, hogy a felesége/barátnője/jegyese éppen mást cuppant le?



2016. szept. 7. 17:40
1 2
 11/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egál.

Volt itt már gyakorin olyan eset is, hogy a férfi csalta a feleségét és a többi férfi megvédte szegény szerencsétlen kérdezőt, mert elhanyagolta biztos az asszony, felszedett a házi dög pár kilót, már két gyerek után nem az igazi a teste, szóval neki járt a szép, igényes nő, és érthető, ha X év után megunja az asszonyt az tök természetes, hogy vágyik valami újdonságra... stb.


Nem kell félteni egyik nemet sem. Mindenki megtalálja a pajtásait. De legjobban tényleg azok védenek, akik az életüket hasonlóan alakították, mintegy önigazolás, vagy önvédelem arra, hogy ettől ők most lesznek mentve a saját hülyeségeik alól.


Mert megoldani a dolgokat vagy szembenézni az igazsággal luxus... még mindig.

2016. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami a bajtárssal történt.Én lelőttem volna mindva kettőt.
2016. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én másik oldalon tapasztaltam ezt.

Gondok voltak a házasságunkban, és kérdeztem itt.

Azonnal jöttek a konteok, hogy biztos kövér vagyok, igénytelen, két gyerek után tapsolós sunával, és nem foglalkozom eleget a férjemmel.

Bár ez utóbbi inkább fordítva volt.

Érdemi tanácsot persze nem kaptam.

2016. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert ők is ugyanolyan ribizlik, és természetes, hogy védik a magukfajtát...
2016. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!