Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsal a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsal a baratnom?

Figyelt kérdés

Nos eljrt neha bulizni a baratnoivel.

Megbizok benne de meg is ott van a kisordog...

Android telefonja van

Eszkoz kezelo+ gmail fiokjaba betudok lepni megrudom nezni merre jar. De sajnos kiirja neki is a telefonja.

Letezik olyan app ami nem teszi ezt?

Jol esni 1-2 visszaigazolas hogy tenyleg ott latom ahol mondja.



#GPS #merre jar
2016. szept. 9. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Erre jó egy olyan barát, akit nem ismer :)


Egyébként vannak ilyen appok, viszont ezzel egy

hatalmas veszekedést és szakítást kockáztatsz,

ha észreveszi.


Mennyire látszódik ez a féltékenység rajtad, mennyire

teszed szóvá? Mert ha látszódik, érezhető, a túlzott

féltékenységgel te magad sodrod bele a megcsalásba,

majd a szakításba stb.

2016. szept. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Hát lásd ott, ahol mondja!

Két-három haverral induljatok el ti is bulizni, és oda, ahol elvileg ő van. Egyből le fog jönni, hogy oda ment-e, és azokkal, akikkel állítja.


Az sem rossz ötlet, hogy rászabadítasz egy olyan havert, akit ő nem ismer. Azt is simán ki tudod deríteni, ha megkéred, hogy hajtson rá, hogy egyébként vevő-e az ilyesmire. (Mondjuk ha látják, hogy másik sráccal dörgölőzik és smárol, akkor az is elég egyértelmű.)


Az a baj az ilyen külön bulizással, hogy miért akarna valaki külön bulizni? Ha csak táncolni és iszogatni akarok, kiereszteni a gőzt, stb: még örülök is, ha a pasim velem jön, mert le tudja állítani, ha valaki nyomul, biztonságban hazakísér, és akkor is van kivel táncolni, ha rajtunk kívül nincs ott más pasi.


Amikor a barátnőimmel mentem bulizni, akkor ott a pasizás és az ismerkedés volt terítéken: két-három lányhoz mindig odalép pár pasi, lehet flörtölni, meghívnak egy-két italra, legyezgetik az ember hiúságát, stb.

Egyeseknél az ilyen bulik szoktak úgy végződni, hogy "megismertem valakit, és teljesen belezúgtam", illetve "kicsit ittam, és mire észbe kaptam, már mellette ébredtem reggel".

Kimásoljak neked kérdéseket a gyakoriról? Gondolom nem kell!


Szóval okulva mások hül.yeségéből, mi nem járunk külön bulizni. Mivel ismerjük egymás barátait is, és ők is kedvelnek minket, nincs rá racionális ok, hogy külön menjünk.

2016. szept. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi erővel simán egy kávét meginni se menjen el két barátnő, lol. Ott is ugyanúgy odamehetnek srácok flörtölni. Engem és a kolléganőmet munka közben is el akart hívni két srác randira, akkor ezentúl dolgozni se járjak egyedül? :D Akárhol megismerhet az ember bárkit. A barátom nem nagyon szereti a táncolós, hangos zenés szórakozóhelyeket, ő inkább a sör mellett dumálós fajta, én pl ezért mennék barátnővel nélküle. Pasizni meg szingli koromban sem akartam soha ilyen helyeken, mert nem vonzanak a részegen dörgölőző, "szedjünk fel valami jó csajt aki akad estére" féle srácok. Ennél már akkor tényleg reálisabb veszély, hogy azzal megyek el aki a munkahelyemen hív el, lol. (Nyilván azzal se, mert aki nem akarja megcsalni a másikat, az nem teszi, se buliban se máshol.)
2016. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem bízol benne? Akkor passz. Minek barátnő? Különben, egy megcsalás, bárhol, bármelyik pillanatban előfordulhat.
2016. szept. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

De meg ám. Valami oka biztosan van, hogy felmerült a kétely.

A telefon meg pontatlan, kicsit sem bízhatsz benne.

2016. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!