Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kezd viszonyba egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd viszonyba egy férj (amit ő kezdeményezett, nem a szerető! ), ha mindent megkap otthon?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, mégsem kap meg mindent? Megbocsájtanátok ezt?

2016. aug. 28. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Sokszor olyan dolgokat szeretnénk, amikről nem is tudjuk hogy vágyunk rájuk.


A mindent megkap, mindent megtesz elég átláthatatlan fogalmak, nem mérhető ugyanis.

2016. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Mert otthon unalmas már a szex, csakis ezért. Nem bocsájtanám meg.
2016. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Csak lehet azt feljted ki, hogy mellé olyan vagy mint a sárkány... (egyoldalú helyzetbmutatás)
2016. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sárkány. Szoktunk veszekedni, persze, de ki nem? Megkap mindent, szex, tiszta ruha, kaja, szerető feleség, itt a 4 hónapos kislányunk... Bár találtam a telefonjában egy okfejtést, amit a szeretőjének írt, hogy őt sokkal jobban kívánja, mint engem... De rögtön meg is magyarázta, hogy biztos csak azért, mert engem már megszokott... Miért ilyenek a férfiak???
2016. aug. 28. 17:44
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Ilyenek, nem csak a férfiak, a nők is. Teljesen normális,hogy egy idő után nem kívánják úgy a partnerüket, mint az elején.

Valaki ebbe nem tud belenyugodni és szeretőt keres a szex miatt.

2016. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe sem jutott megcsalni :( Szuper :( Akkor nézzem el neki, hogy felszedett egy másik nőt, mert az csak szex? :(
2016. aug. 28. 18:59
 7/26 A kérdező kommentje:
Amúgy végigolvastam az üzenetváltásaikat... Olyanokat írt a csajnak, hogy voltak már kalandjai (tehát máskor is megcsalt?), de ilyen "lángolás", mint a csajjal sose volt... És ez a téma többször előkerült, hogy ilyen "kémia" neki még soha... Ebből arra következtetek, hogy velem sem volt, az elején sem. Van egy olyan érzésem, ez több, mint csak egy viszony. Még nem robbantottam a bombát, de komolyan nem tudom, mi legyen... Itt vagyok a babánkkal gyesen, 100 éve együtt vagyunk... Most komolyan, nézzem el neki? Mert ennyi idő után ez normális lenne, hogy már nem izgatom fel annyira, erre megcsal??
2016. aug. 28. 19:21
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Te vagy a lábtörlője. Èn kidobnám.

Az ilyen nem szereti,nem tiszteli a családját.

Te mindent megteszel a kapcsolatotokèrt,ő mègis a könnyebb utat választotta ès fèlrekefèl.

Nem ezt èrdemelnèd. Szerintem ne bocsájts Meg neki, mivel a kèpedbe hazudott ès annyira nem tisztelt tèged,hogy őszinte legyen legalább!

2016. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Kíváncsi vagyok,hogy mit lèpsz.

Lásd be,gerinctelen a fèrjed. Ezt nem szabad elnèzni neki.

2016. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

Ha az ember kedvenc étele a rántott hús, attól néha még lecsúszik egy kis töltött káposzta.

Minden nő más, ráadásul az otthoni nővel nem csak a jó dolgok járnak együtt, hanem a rosszak is. Egy szeretőnél viszont ki lehet kapcsolni a külvilág összes szarságát és arra a pár órára csak egymással foglalkozni.

2016. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!