Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem szájon puszilt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szájon puszilt egy kolleganojet. Megcsokolni akarta csak a nő lehúzta a fejét. Megbocsátó?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 14:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem
2016. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, én nem bocsátanám meg azt, hogy valaki meg akart csalni de csak azért nem sikerült mert a másik nem akarta.
2016. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
És te még a férjednek nevezed?
2016. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod?
2016. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Bence_ ***** válasza:
16%

Dolog elfogadása egy külön történet.

Megbeszéltetek, hogy neki mi hiányzik ebből a kapcsolatból?

2016. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Egy szajra puszit/csokot/erotikusabb megolelest akkor tudnek megbocsatani tobb eves kapcsolatban, ha teszem azt egy reszeg ejszakan tortenne, mert olyankor kevesbe tudja kontrolalni magat az ember, jobban kijonnek az otthoni problemak stb, akkor latnam ertelmet annak,hogy dolgozzunk az ugyon. De o ezt tervezte, az hogy csak egy szajrapuszi volt azert nem jelent semmit,mert nem rajta mulott, hogy nem lett akar szex is a dologbol. Soha nem ertem, hogy ilyen esetben miert neznek el akar egy csokot, szajra puszit is,mert innen tenyleg mar csak egy hajszal valaszt el magatol az aktustol. Ha lesz lehetosege akkor le is akar majd fekudni vele, ez biztos.
2016. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Bence_


Jó, hogy nem a kérdezőnek kell bocsánatot kérnie, hogy a kedves pasasa mit csókolgat random nőket... Hagyjuk ezt a hiányolás témakört. Megcsal vagy megcsalásra készül? Jellemtelen vagy beteg ember, nincs vele több teendő.

2016. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Bence_ ***** válasza:
43%

14:38

Szerintem a folyamatból jó okulni,hogy mi vezetett a végeredményhez.

Ha a kérdező ebből tanul akkor legközelebb felismeri a rossz kapcsolatot.

2016. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nő mondta hogy rendszeresen tesz szexuális ajánlatot a férjem neki. Szerintem a nőnek is bejön a férjem csak a gyerekei miatt nem lép
2016. szept. 16. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!