Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom! Mit tegyek? Szeretem, nem tudok neki nemet mondani próbáltam de nem megy hosszú távon!

Figyelt kérdés
Megcsalt a párom fél évvel ezelőtt.Az exe beköpte.vele maradtam ezutan de sokat veszekedtünk ezután.Még fél evig együtt maradtunk. De egy év után szakítottam vele. Erre azt hallottam hogy másnap már hívta is az exét hogy az hagyja ott a pasiját és béküljön ki vele.Az exe ott is hagyta a partnerét és kibékült vele.Tehát ők újra együtt. Ez nagyon fájt nekem.Elkezdtem visszahódîtó hadjaratot folytatni.A facebookon kopakoltam magamrol olyan kepeket amiben szoknyaban feszitek meg topban amiben eleg jol latszanak a kebleim vonalai.Szőke hajam felcoffozva és pozolok.Kék szememrol is elonyos kepeket csinaltam. Hatha sikerul visszakapnom.Bulis kepeket tettem fel a facebookra ahol nagyon jol erzem magam a baratnoim tarsasagaban.Buli csavargas ,jol erzem magam feeling..Ezt az erzetet akartam kelteni hogy visszakapjam. Aztan csodak csodajara a fiut akobe szerelmes vagyok es aki miatt ezt az egeszet csinaltam,kidobta az exe .. És ezutan megint nalam kezdett probalkozni. Egy ideig em hagytam magam.2hetig futtattam vele a koroket.Szomoru es egyben merges arculatu kepeimet toltottem fel a face re. De a 3.het utan kibekulem vele hiszen keresett tudtomra adta hogy latnibakar es hogy banja ami tortent az exet nem is szereti csak azert volt vele mert en es ő összvesztünk és csak bosszú volt.De akkor hogy volt képes vele 4hónapon keresztül hemperegni? Most egy hónapja együtt vagyunk,tettunk is kinközös képet mert elmentünk nyaralni!Jol ereztük magunkat,szuper volt. Nagyon szeretem őt,ezért voltam képes megbocsatani neki.Na de megcsalt féléve az exével és 4hete fejeződött be az utánam megszülető 4honapos kapcsolata az exével.Most hogy is van ez?Én nem látok valamit tisztán?Ki is raktam a facebookra hogy: ,, jöjjön aminek jönnie kell" miután ismét igent mondtam neki az exevel eltoltott 4honap után.Sokat tépelődtem de végül erre jutottam.Jöjjön aminek jönnie kell!Szerintetek ez buta és vakmerő hozzáállás?? Mit fondoltok erről az egészről?Ő is szeret engem egyébként érzem. De képes volt más nőt átölelni esténként és vele szexelni. Hogy volt erre képes? Azt mondta engem szeret nem az exét, és a férfiak tudnak érzelem nélkül is kemény cerkával ..izélni.. Ugyanis az exe erre panaszkodott.Hogy a barátom állandóan azt akarta vele csinálni és neki már fájt. Ez az info engem eléggé megrázott!! De mégis visszamen hozzá mert az exe otthagyta. A barátom panaszkodott rá hogy az exe nem akarja annyiszor a szexet es hogy nem élvezi vele annyira. De én viszont igen! Én imádom vele éjjel nappal alig várom hogy belém hatoljon!Írtam is neki a barátomnal egy üzit hogy alig várom hogy belém hatoljon.Ezt még azelőtt mielőtt az egyéves kapcsolatunk után ki nem békült az exével par honapra. En kívántam őt eleg gyakran!Kórhazban dolgozok a röntgen osztályon.Szerintetek ez normális ami folyik körülöttem? Én vagyok a hülye meg a gáz hogy ilyen zűrös alakkal vagyok? Vagy az ex tehet mindenről?

2016. szept. 17. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, a leghülyébb szőke sem fogalmaz így, ja és kulcsszavak: röntgen. :D
2016. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy itt tart az egészségügy?
2016. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ettol elsirta magat az IQ szintem, majd magaba zuhant.
2016. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meglátszik,hogy szőke vagy! :D
2016. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Beállítod fb-on, hogy egyedülálló vagy, belépsz 5-6 párkeresős fb csoportba (ott kb. ez a szellemi színvonal), és tegyél ki minél több szerelmi bánatos posztot, és küldj az exednek is ilyeneket, jó sokat.

A közös képeiteket pedig szedd le.


Ja, és nagyon-nagyon fontos! El ne felejtsd pucsítós és csücsörítős képeket kitenni, minél többet, mellé egy-egy Coelho idézet a semmiről, és élvezd, milyen sokan lájkolnak. Ruha épp csak annyi legyen, hogy ne szedje le a fb a képeidet.



Mindig tudtam, hogy a röntgen-sugárzás ártalmas, de hogy ennyire, ilyen rövid idő alatt, az elég durva.

2016. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a problémás eset.... de még javulhatsz:)
2016. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hogyan kerül a felnőtt párkapcsolatok témájába? 3 mondat után befejeztem az olvasást, mert elfáradtam a tinifogalmazás megfejtésébe...Ha csak a kérdésre akarok válaszolni: Ha megcsalt a párod, magadra vess. Kapcsolatfüggő vagy, ezért nem mondasz nemet. Hosszútávon azért nem bírod, mert rájössz mélyen legbelül, hogy kapcsolatfüggő vagy, és lelkileg meggyötör a tudat...
2016. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:

Szeresd meg magad és akkor elleszel magadban. Lesz időd megtalálni a nagy ő-t.

Pszichológus van a kórházban?

2016. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi köze mindehhez a röntgennek? :D :D
2016. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!