Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig tartott a viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a viszonyotok? Hogyan vėgződött?

Figyelt kérdés

Arra lennėk kīvåncsi, hogy håny hônap ėv utån lett vėge, esetleg lett belőle komoly pårkapcsolat.

( A fėrjem pår hete folytat viszonyt egy håzas nővel.Mikor råjöttem, kidobtam.)


2016. szept. 18. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
1 ev, elhagytam.
2016. szept. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miėrt hagytad el?Nem akart vålni? Vagy nem passzoltatok?Ment az illető könyörögni a håzastårsåhoz, hogy fogadja vissza?Te? (ha håzas voltål)?
2016. szept. 18. 06:01
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
2 év rájöttem ,hogy a szeretőm 1 ribi.
2016. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem teljesen értem, hogy ha te kidobtad a férjed (nagyon helyesen!), miért akarod tudni, hogy kb. meddig tart a kapcsolatuk a nővel.

Ha ő otthagyja a férjét, bármi lehet belőle, de erről egyelőre nem írtál semmit. Amíg az ő házassága egyben van, addig ők sokat nem lesznek együtt. Főleg, ha a férjed most elkezdi nyúzni, hogy váljanak el ők is, a nő meg nem akart tőle mást, csak alkalmi szexet.

Ha esetleg össze is keverednek, elég gyorsan vége szokott lenni az ilyen kapcsolatoknak, mert egyik sem bízik a másikban. Lehet, hogy fél év, lehet hogy három év, attól függ, meddig húzzák. De ismerek olyat is, aki öt éve él boldogtalan kapcsolatban az egykori szeretőjével, mert ha szakítanak, akkor kvázi beismeri, hogy a semmiért hagyta ott a családját. Így inkább szenved még pár évig.

2016. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Apósom fél év után vált (12éves házasság) és költözött össze a második feleségével, aki a viszony kezdetén szintén házas volt.

17 éve vannak együtt, született egy fiuk is.

Példaértékű a házasságuk.

2016. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
A hölgyeménnyel 14 hónapig voltam viszonyba, utána elvált, és 19 hónapja vagyunk együtt.
2016. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%

1-es vagyok azert hagytam el mert tobbet akart mint szeretoi viszony, o mar hazassagban gondolkozott en pedig soha senkiert nem hagynam el a ferjem.


Masreszt szep dolog a szerelem es ritka is de igy 31 evesen meg lehet kulonboztetni a langolo szerelmet a fellangolastol, plusz a szerelem nem hordozza magaban a realis mukodokepes jovokepet. Harmadreszt o jobban szeret engem mint en ot es ez sosem lett volna egyenrangu kapcsolat.


Negyedreszt van egy gyereke es nem akarom h a gyereket barkiert is elhagyja mert sztem a gyerek egy ketemberes dolog, es a legtobb hazassagot talpra lehet allitani es ha mar gyerek is van akkor erdemes ebbe energiat tolni. Sosem derult ki, a hazastarsaink nem sejtettek megkockaztatom h a hazassagom jobb lett mint elotte, az ove ugyanolyan rossz mint a viszonyunk elott de ez mar az o dolga.


Emberileg mindig szeretni fogom, de nem tudna boldogga tenni. A ferjem viszont igen, hosszutavon es ezt max kockaztatom de nem dobom el magamtol. Egyebkent nem azert csaltam mert nem szeretem (konkretan imadom) hanem mert egyreszt elbuvolt a masik, plusz megsajnaltam (Ez Igy hulyen hangzik de ez van).

2016. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vålaszokat.

Nagyon hamar råjöttem, pår hetes volt a viszony.Egy hônapja dobtam ki a fėrjem, mår marja a lelkiismerete.A nő 2 hete elköltözött a fėrjėtől, de nem akar mėg a fėrjemmel összeköltözni.

A legrosszabb a kisfiam szorongåsåt låtni :(

Igazåbôl elėgtėtel lenne, mondhatni megnyugvås, hogy nem sikerül a nővel neki.Baråtok pår hônapot adnak nekik, de nyilvån ezt nem lehet előre tudni.

2016. szept. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!