Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bocsátani a párotoknak, ha egy másfél éves kapcsolat után kiderül, hogy az elején 3 hónapig "együtt tartott" a volt barátnőjével? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
A slusszpoén az, hogy az elejétől éreztem valami gyanúsat és többször rá is kérdeztem, nincs-e valakije még mellettem, konkrétan az exre is rákérdeztem többször, mondtam neki, mennyire fájna, de még akkor is jobb lenne tudni, hogy megbeszélhessük. Voltak apróbb jelek, de inkább megérzés, igazi bizonyíték nem. Mindig tagadta, egyébként többször bizonyította, hogy mennyire szeret, enélkül nem is lenne bennem kérdés. Annyira zavart, hogy mikor találtam egy sokkal régebbi levelet annál, amit ő mondott szakítás dátumának, rákérdeztem a lánynál és így derült ki, hogy a párom végig hazudott ebben. Ti mit csinálnátok?

2015. okt. 21. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a kapcsolatotok elején párhuzamosan együtt volt az exével, már önmagában is kiveri a biztosítékot. De az számomra megbocsáthatatlan, hogy hazudott, annak ellenére, hogy rá is kérdeztél és tudattad vele, hogy gyanakszol és megbeszélnéd vele, ha más is volna. Ez a kettő kombója megalázó.


Számomra a kapcsolat újragondolását jelentené és a szakítás irányába menne.

2015. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Semmit. Ha jó a kapcsolatunk és teljesen megbízok benne, akkor magasról tennék rá, hogy az elején még mással is találkozgatott. Engem választott, nem őt.
2015. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom segít-e, de nekem van egy kicsit hasonló esetem. A párom anno már fűzögetett, meg flörtölgetett velem, és tudta már akkor, hogy én csak komoly kapcsolatban gondolkozom. Aztán úgy egy-másfél hónap után kitálalt, hogy volt mellettem egy másik lány, akivel találkozgatott, de igazából nem történt köztük semmi, csak már nagyon rosszul érezte magát, és miután végleg úgy döntött, hogy attól a lánytól nem akar semmit, inkább elmondja nekem, noha akitől megkérdezte (barátja), az azt tanácsolta, hogy hallgasson róla.

Reakcióm: először elküldtem a barátját a jó büdös francba kábé, másodszor leszedtem picit a párom fejét, mert azt is tudta, hogy mennyire fontos számomra az őszinteség, de végül, mivel elmondta magától, és még azért nem voltunk olyan kapcsolatban sem mi, sem ő azzal a lányban, hogy megcsalásról szó lehessen, megbeszéltük, hogy adok egy második, de utolsó lehetőséget, és csak annyi a kérésem, hogy mindenben legyen őszinte, még ha az fáj is nekem. Ellenkező esetben a puszta barátságomat is elveszti.

Betartotta. A "még ha fáj is nekem" részét is. 6. éve vagyunk együtt.


Hogy mit tennék a te helyedben, az nagyon sok olyan körülménytől függ, ami nem derül ki abból, amit írtál. Hogy számodra mi megbocsátható, mivel vagy képes együtt élni annak fejében, hogy tudod, a párod szeret. Ez függ nyilván attól, hogyan zajlott a kapcsolatotok abban az időben, amikor még az exe sem volt az exe, stb. Hogy konkrétan hazudott róla, az sokak szemében azonnali szakítóok, de azért meg kellene próbálnod kideríteni legalább az okát, és utána dönts erről.

2015. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*lánnyal
2015. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Megértem, ha nehéz lezárni a régi kapcsolatot, és mindent meg lehet beszélni, de hogy eltitkolta, hazudott rezzenéstelen arccal egy ilyen komoly kérdésben. Nem, ez sok lenne. Nem tudnék hinni neki.

2015. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nos az a helyzet, hogy bár lazán indult a kapcsolat, de nagyon hamar, pár hét után elkomolyodtunk, már korán szerelmet vallott, heti 3-4x találkoztunk, minden tökéletesnek tűnt. Egy-két apróság volt, amik gyanút ültettek belém, hogy miért nem akar kitenni képet, hogy a "volt" barátnője írt neki meg néha hívta, de arra azt mondta, még nincs túl rajta a lány és segít neki, ha beszélgetnek. Néha mikor nála voltam este, volt hogy lement telefonálni elszívni egy cigit, hogy "ne zavarjon".. kicsit gyanakodtam ezek miatt és nyomozgattam, de konkrét bizonyíték sosem volt, csak apró részleteket tudtam meg mindig, amikben addig titkolózott, míg nem derült ki. Most azt mondta, azért nem tudott korábban kilépni, mert nagyon félt, hogy megbántja a másikat vagy ha elmondja nekem/kiderül, akkor azonnal elhagyom, pedig ő velem akar lenni. De én nem tudok, mit higyjek vagy hihetek-e neki. 3 hónap nagyon hosszú idő, annál mi sokkal hamarabb elkomolyodtunk, hogy bántó, ha nem tudott mellettem dönteni hamarabb, és az hogy nekem is szerelmet vall, de a másiknak is ezt mondja, meg filmezgetnek, összebújnak és azért ennyi idő alatt nyilván más is történik ffi-nő között, ezeken nagyon nehezen tudok túllépni. A nehézség az, hogy minden más szempontból mintakapcsolat, gyönyörű karácsonyunk volt, nyaralgattunk, mindenki be lett már mutatva mindenkinek, közös célok, de a kezdeti gyanakvás miatt néha kutakodtam, de már nem találtam más stiklit vagy gyanúsat. Most mikor kiderült, elküldtem, de aztán mégis találkoztam vele, mert borzasztó hirtelen jött és hiányzik. Csak azt se tudom ezek után, ismerem-e... :/
2015. okt. 21. 15:08
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és igen: ő sose vallotta volna be magától, ezt elismerte, és remélte, sosem derül ki. Pedig annyiszor kértem, meg mások esete kapcsán is mindig azon az állásponton voltam neki, hogy ezeket nyíltan kell és meg is lehet beszélni... De egy ilyen ember vszeg már nem lesz őszinte semmi kínosabban, legalábbis én ezt gondolom.
2015. okt. 21. 15:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem tudnék megbocsátani.
2015. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az is eszembe jutott, hogy azért volt mindkettőtökkel, hogy ha veled nem mélyül el a kapcsolat, akkor ott legyen a másik, akit szépen talonban tartott. Veled komolyra fordult, a másikkal véget ért. De ha veled nem fordul komolyra a kapcsolat, akkor a barátod akkor sem lett volna bánatos, mert akkor visszatér az exhez. Ő mindenképpen jól jár/járt. Ez még a megalázáson kívül sunyi is.
2015. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is ez volt a valódi ok :(
2015. okt. 22. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!