Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első Szerelem? (többi lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első Szerelem? (többi lent) Meddig tartott? Hány évesen? Kivel? Régi barát, osztálytárs, külsős, esetleg máshol ismerkedtetek meg? Utána viszonyotok milyen lett?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Távkapcsolat volt,így két hétig.>< 15 évesen,egy 20 éves sráccal,akit már egy éve ismertem egy animés oldalról. Viszony most jó,szinte semmi sem változott. Hiányozna is nagyon,ha nem beszélnénk minden nap.:/

15/L

2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Mármint az első igazi, nagy szerelem? 27 évesen, nem egészen két évig tartott, interneten ismerkedtünk meg, utána elég jó, mondhatni haveri kapcsolatban maradtunk.
2013. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Két hétig :). 23. Egy lánnyal...Máshol ismerkedtünk meg. Megutált -> valószínűleg nem is emlékszik rám. Rájöttem, ez nem az én műfajom, meghagyom a többieknek. :)
2013. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, egy suliba jártunk, ott ismertem meg. Én nagyon bele voltam zuhanva, de csak nagyon jó barátok lettünk. Korrekt volt, kerek-perec megmondta, hogy nem tudna elképzelni kapcsolatot, de jó barátjának tart. Úgy másfél évig voltam belezúgva. Utána is nagyon jó barátok maradtunk, mert én igényeltem a társaságát még így is, és ő is keresett sokat. Végül én elköltöztem a továbbtanulás miatt, így meglazult közöttünk a kapcsolat, de még néha beszélünk.:)
2013. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszi,megy a zöld kész,jöhetnek még válaszok! :))
2013. szept. 19. 19:23
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
15 évesen, az érzés 3 hónapig tartott, legjobb barátommal (lánnyal természetesen), osztálytárs. Nem nagyon beszélünk azóta, szinte semmit, max mi volt a házi?
2013. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen volt az első nagy szerelem a legjobb fiúbarátommal 1 hónapig tartott a kavarásunk majd összevesztünk, én halálosan bele voltam/vagyok esve és másfél-2 évig nem beszéltünk aztán most ő a pasim féléve.:) 16/l
2013. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Lehet furcsán hangzik, de én általános iskola első osztályában voltam először szerelmes :D

Nem emlékszem meddig tartott, de talán 2.-ban már nem voltam belé zúgva :D

Osztálytársam volt a csaj, nagyon jó barátok is voltunk.

Még 6.-ban is nagyon jóban voltunk, utána megromlott a kapcsolatunk.

Már nem is beszélünk.

2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, előző vagyok, lemaradt, hogy most 17 vagyok :D
2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó ez aranyos volt:)))
2013. szept. 19. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!