Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, ti mit vártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit vártok el a párotoktól?

Figyelt kérdés
Ha fel kellene sorolni, milyen tulajdonságokat mondanátok amire vágytok, hogy meg legyen egy férfiban? Mire van szükségetek ahhoz, hogy ne csaljátok végül meg vagy ne szeressetek ki belőle?

2016. szept. 23. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ereztesse velem h nö vagyok!!!
2016. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a hüseg.Legyen öszinte ne legyen tabu tema,mindent meglehessen beszelni vele.Ne felejtse el h nö vagyok,neha 1 szal virag evek multan is.a szex legyen gyakori mert nekem igenyem van ra.legyen figyelmes,megbizhato,csaladcentrikus.bar akarmilyen a parom nem tudnam megcsalni.ha igen az elsö dolgom lenne elmondani neki akarmi is lenne a következmenye.En hüsegesnek mondom magam es elvarom h a parom is az legyen.ha mas kell neki ott az ajto el lehet menni.de ne megcsaljon.es en is igy vagyok vele talan akkor tudnam megcsalni ha nem müködnenek a dolgok es nem tudnank megoldani,bar akkor is vege lenne a kapcsolatnak.nem vagyok jo szinesz rajtam minden meglatszil,sztem ha egy ferfi 20 ev együtt töltött idö utan is figyelmes a felesegevel a nö nem fog felrelepni
2016. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok dologban kell passzolnunk, hogy egyáltalán összejöjjünk, regényt is tudnék írni :D

A megcsalás elkerüléséhez nem várok tőle semmit, nekem van erre egy belső igényem, hogy ne legyek undorító gerinctelen féreg. AKÁRMIT csinálna, nem csalnám meg, max szakítanék, és utána keresnék mást. (pl ugyanezt elvárom tőle is)

Hogy ne szeressek ki belőle, ahhoz a kommunikáció megfelelő működése kell, és teljes őszinteség. Ha nem tudjuk őszintén megbeszélni a problémáinkat, elmondani a másiknak, hogy mi bánt, akkor lehet akármilyen tökéletes pasi, meg ő is láthat engem akármilyen jó nőnek, nem fog működni hosszú távon a dolog.

2016. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy éreztesse velem, fontos vagyok számára, hogy ezt mutassa és mondja is ki. Legyen hűséges, ha úgy érzi, hogy valami nem okés, először beszéljük meg, és próbáljunk rajta változtatni, ha nem megy, akkor pedig ne kúrjon félre, hanem szakítson velem és mehet isten hírével. Ne alázzon meg, ne legyen velem bunkó, még akkor sem ha fáradt / rosszkedvű, blabla.
2016. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 de kíváncsi lennék, hogy a való életben ő is ezt kapja e tőled, vagy ez ilyen egyoldalú dolog e?
2016. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Igen. Én sosem csalnám meg a páromat és azonnal közlöm vele, ha valami nem tetszik. Csakhogy én nőből vagyok és kicsit másképp kezelem ezeket.
2016. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ősrégi mondás: Az ideális férfi nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik és nem létezik.
2016. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!