Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha párkapcsolatban lennétek, vagy ha abban vagytok, mekkora az az elfogyasztott alkoholmennyiség, amit még eltűrnétek a párotoktól?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember óta Szilveszter kivételével nem ittam egy kortyot sem, de akkor a kivételes alkalomkor is egy fél pohár pezsgő csúszott le. (Nem is nagyon bírom a pezsgőt.) Előtte viszont hetente 5-6 doboz folyékony kenyér bizton elfogyott, általában esténként egy, maximum kettő az aznapi tevékenyésgtől függően. A töményt nem bírom, úgyhogy kerülöm. A kérdésem tehát: ti mit tűrnétek el a párotoktól, mekkora alkoholmennyiség mellett kezdenétek aggódni?
2016. ápr. 3. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Barátomék majdnem minden este megisznak 1-2 doboz sört munka után, egyáltalán nem aggaszt a dolog. Nem függő, nem lesz idegbajos ha nem sörözhet :D
2016. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tolerálnám a napi 1-2 sört. Akarna a fene egy pia szagú pasi mellé feküdni.


Az alkalmi és kulturált alkoholfogyasztással semmi bajom, de a rendszeres ivást és a lerészegedést nem bírom.

2016. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%

Engem egyáltalán nem zavarna a napi 1-2 sör este itthon. A hétvégi barátokkal lerészegedés sem zavar, ha nem minden hétvégéjét velük tölti, hanem azért az ideje nagy részét nekem és a közös programjainknak szenteli.

Legyek én az első, de persze a barátait se hanyagolja.


Egyébként apum iszik évek óta 2-3 sört este, meg egy feles pálinkát ha hazaért. Nem, nem alkoholista. Az nem itt kezdődik.

Mikor fogyni akart, akkor minden további nélkül félretette 2 hónapra a sört és csak ásványvizet ivott.

Tehát minden további nélkül megállja, ha arról van szó.


Mivel én ebben nőttem fel és apám soha nem rúgott be otthon egymagában iszogatva (ha hazamegyünk a férjeinkkel és nekiállnak iszogatni, az más.. :)), ezért engem egyáltalán nem zavar az ilyesmi.


Ha látom, hogy függő, tehát dührohamot kap, ha netán elfogyott a sör, meg tolja le mellé a több deci töményet, na akkor aggódnék..

2016. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
A napi sörfogyasztás az már káros. Persze a prolinénál az hogy az ura már nem tud 10-ig számolni csak 5-ig az nem okoz zavart az erőben.
2016. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem annyi az elvárásom, hogy ne üsse ki magát és tudja, hol a határ, illetve ne függjön az alkoholtól, és ha problémái vannak, ne az italhoz nyúljon megoldásként.

Anyai nagyapám még él, 80 éves elmúlt, de minden nap megissza a napi házi bor/pálinka adagját, és az idős korral együtt járó állapotát leszámítva egészséges.

2016. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
#4 A napi sörfogyasztás már káros.. Hát érdekes mód apám makk egészséges. Éles eszű, okos, magasan kvalifikált, milliós nettó bevétellel.. Tehát szellemileg egyáltalán nem épül le, sőt, az üzlet sose volt még ilyen jó. Emellett nincs egészségügyi panasza.
2016. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

Megjelentek látom a prolik.

Ennek a reklámnak is ők a célközönsége: https://www.youtube.com/watch?v=bnamqYMcgI8

2016. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen, persze..mert prolik vagyunk, mi mások lennénk.. :)
2016. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Nah bedobták a sikeres alkoholista mágnás kártyáját. Itt a gyakorin aztán csak úgy szállnak a bizonyítékok!
2016. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Azt hisztek, amit akartok. :D
2016. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!