Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ürülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ürülnétek egy ilyennek ajándékba ( a párotoktól, hódolótoktól)?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 24. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem, és tudod miért, mert túl giccses, ott a márka, ami elárulja, pl. hogy egy vagyonba kerül az ilyen (valetin napkor pontosan egy ilyennel pózolt a magát mutogató sarka kata is, tele volt vele akkor a bulvár).

Maga a virág az gyönyörű, de amit valójában jelképez ez az ajándék, az számomra, nem ideális. Egyszerűség híve vagyok.

Ez az ajándék egy bizonyos rétegnek, mondjuk a felső tízezernek biztos tetszik, mert presztízs értékű.


Számomra az az érték, ha kapok egy szimpla hagyományos virágcsokrot.

2016. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
*örülnétek
2016. ápr. 24. 09:25
 4/18 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem jobban örülnek a lányok egy szèpen megcsinált virágcsokornak esetleg rózsacsokornak de ez már tènyleg nagyon giccses.. 20/F
2016. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Igeeen. Nekem nagyon tetszik. Jobb mint egy sima csokor.
2016. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Én örülnék neki, ha valami különleges eseményről lenne szó. Pl. egy barátnőm egy ilyen szív alakú dobozt kapott az 5. évfordulójukra, ami egyben lánykérés is lett. Szerintem így "megadták a módját".


Ha jól láttam 2500 forint körül már kapható, egy szép csokor virágot nem állít össze ma már az ember ennyiből. Ennek ellenére én is az egyszerűség híve vagyok. Jobb csak egy szál virág, vagy egy ízléses csokor.

2016. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek azzal, hogy nagyon giccses. Egy rózsa bőven elég, de az legyen szebb, és igazibb ezeknél.
2016. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Ilyennek én sem örülnék, de szerencsére a párom tudja... Ha virág, akkor egy szál (nem szeretem a csokrokat) vagy valami szép cserepes növény.

Engem nem zavar a drága ajándék, ha a párom megteheti és szívesen adja, az már viszont igen, ha semmi haszna és még tönkre is megy... Ezért sem szeretem a csokrokat: drága, szép, de hamar tönkremegy és pénzkidobás. Ha mindenáron drága ajándékkal akar meglepni, akkor annak legyen funkciója, de legalább ne menjen tönkre. Egy vacsoránakk ejtőernyőzésnek, nyakláncnak, egy jóféle kávégépnek, egy különleges orchideának sokkal jobban örülnék.

De ez én vagyok:).

2016. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 sajnos a 2500 ft a postaköltség... 15000ft-tól kezdődnek a csokrok
2016. ápr. 24. 09:36
 10/18 anonim ***** válasza:

Közben feltűnt, ahogy jobban megnéztem... :D

Hát ha 40-50 ezerért venne nekem valaki virágot, azt azért igencsak pénzkidobásnak tartanám bármilyen is legyen.

Szerintem egy mezei virágboltos is összetud rendelésre rakni egy ilyet harmad ennyiért (se).

Ezen felül ennyi pénzért már értelmesebb ajándékot is lehet találni.

2016. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!